1. 1.
    korkmaktır bir nevi. ama insan bilmediği şeyden korkarmış. iş hayatına atılmak için (geneli öyle yani istisnaları bilemem) okuduğumuz da düşünürsek o kadar da kötü olmasa gerek.
    1 ... parantez
  2. 2.
    istesemde istemesemde bir sene daha ertelediğim durumdur .
    an itibariyle öğrendiğim notlarım ve notları açıkladığı anda kapanan yaz okulu dersleriyle ağır küfürler eşliğinde tekmelediğim laptopum cabbar ile öğrendiğimiz hazin sondur .
    uludağ otomasyonu hazırlayan nokta burdan sesleniyorum . senin ta amk hazırlayan beyninin kıvrımlarını kürdanla delik deşik ediyim .
    1 ... wreker
  3. 3.
    askerlik bitiyor, işe giriyorsun, evleniyorsun, çoluk çocuk oluyor sonra sende akşam eve giderken karpuz alıp gidiyorsun. ne sittiri boktan bir yaşamdır lan bu. bu kısır göndüyü düşününce olayı baştan bitirmek için içine düşülen duygudur.
    1 ... tsira
  4. 4.
    istense de atılınamayacağını sezmekle kişinin kendi kendini avutma yoludur. istedim olmadı değil de istemedim de iş yapmıyorum deyip kendi ezikliğini kapamanın farklı bir yoludur. değişik bir yöntem tabiki...
    1 ... feykmeykidareeder
  5. 5.
    iş hayatından atılmayı istemek.
    1 ... saintpain
  6. 6.
    sermaye yeterli değilse ve hatta kötü günler içinde ayrıca ayrılmış sayılacak bir miktar yoksa, ticari çevre, bilinç, tecrübe yoksa en iyisini yapmaktır.
    ... the king
  7. 7.
    baba parasi yemek dururken iş hayatına atılmak istemek ahmaklıktır.
    -1 ... mukerrer