1. 1.
    sigortanın gerçek maaş üzerinden yatması,
    akşamüstü çayı yanındaki ikramlar,
    senede bir dişe gelir zam,
    yazın serin kışın sıcak bir ofis,
    giyim kuşam saç sakalınıza değil, yaptığınız işe ve verimliliğinize bakan işveren,
    tebrik ve takdir,
    çaprazınızda oturan güzel giyinen, güzel gülen, çıtı pıtı işe yeni giren kız.

edit: kız nerde otursun kucağımda mı?
    1 -2 ... anto
  2. 2.
    adamın hayalinde bile kız çaprazda oturuyor...
    9 ... elmas bogazici
  3. 3.
    Maaş almak.
    2 ... nazorellaschulz
  4. 4.
    1-)Çekilebilir kılacak detaylara ihtiyaç duymayacağınız bir işle/meslekle uğraşmak.

Bu detay değil koskoca bir gereksinim oldu gerçi.
    2 -1 ... bordo siyah ruhlu hatun
  5. 5.
    işe gelirken yanlarında kek, poğaça, börek, çörek getiren o güzel insanlar. umarım o güzel atlara binip gitmezler. yoksa aç kalırız.

-en iyisi abi evden getirmek. dışarda nasıl yaptıkları belli değil bin tane mikrop olur içinde. börek kaldı mı?
    5 -2 ... metro
  6. 6.
    Memesi güzel bir iş arkadaşı.
    2 -2 ... pich erkek
  7. 7.
    imaj abi. Oturmuş kalıplar olmayacak. Saçım, sakalım, botum, kotum seni niye bağlıyor 1990 senesinde işe başlayan şimdi müdür konumundaki kişi.

Saç, sakal, kılık kıyafete karışılmayan işler konusunda ben de onlara çok kırgınım.
    1 ... apostleye tw ceken pic rogue
  8. 8.
    iş hayatı bittikten sonra sosyal hayatta yapılacak olanlardır. Bunun içinde gündüz gördüğün insanlarla bir kafeye gidip oturmak ya da mağaza gezmek yok. Tiyatro var, gösteri var, konser var, ve daha bir sürü şey. Akşamında yapacaklarınız o günü çekilebilir kılar. Elbette her gün bir şey yapılmaz ama bir gün yapılanın etkisi de çabucak kaybolmaz.
    4 ... entel ki feridun
  9. 9.
    o ortamda kız bulmak olabilir. işi bilmem ama okul zamanında benim motivasyonum bu olmuştur. bunca okulu bu sayede bitirdim.
    2 ... sapnu puas
  10. 10.
    Güzel bacakları olan siyah çoraplı iş arkadaşı.
    ... sus ve yazmaya devam et