1. 24.
  "Başka adam mı kalmadı.. iki gün sonra ayrıl, bak bakayım nasıl çalışıyorsun o yerse bir daha.. "
  Felsefem budur..
  ... cooper a
 2. 23.
  sizin "daha iyilerine layık" diyerek tapdığınız kaşarlara baskaları orospu muammelesi yaparak çatır çatır sikiyor, sakso çektiriyor. başkalarına tapmak yerine kendinize saygılı olun.

  bir iki tane kur yap, tepkisine bak. kendini fazla boş bırakıyorsa götür kafeye, bara falan bir az gez toz sonra at yatağa. sonra is zamanı kim kimin yüzüne bakamıyor kendin görürsün.
  -1 ... derin futbol izleyen adam
 3. 22.
  günlük sıkıcı iş rutinini keyifli hale getiren tek sebep bence...
  zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız ve keyifle çalışırsınız..
  güzel ya bence
  ... kubalijade1903
 4. 21.
  zor durum. ya olumsuz cevap verirse korkusu seni yer. eğer olursa her an yanında, her şeyini bilebilir. olmazsa daha zor, zira akşama kadar yüz yüzesiniz. mümkünse açılmadan önce şubeni, birimini falan değiştir. sonra açıl. sevgili olursanız ayrı birimlerde olmak dengeler. olmazsanız, en azından her an görmekten kurtulmuş olursun.
  ... haseki34
 5. 20.
  ulan tam da başıma geldiği zamanda. ilk gördüm bi kıvılcım çaktı. sonra acaba mı derken kendimi ona yakıştıramadım. daha iyilerine layıktır dedim. bir arkadaş belki bir abi olurum dedim. ama o bana hep çok sıcak davrandı. iyi bir insan olmasına vurdum. birbirimize destek olduk iş konusunda. ondan soğumaya çalıştıkça kendini daha çok sevdirdi. fikirleri, söyledikleri, karakteri tam benlikti. acaba kader mi diye düşündüm. ruh ikizimi bulmuş muydum? o da bazen yakınlaşıyor, heyecanlanıyor, kur yapıyor. belki benimle dalga geçiyor
  belki beni kullanıyor. belki de başkasını seviyor. hiç önemli değil. kiminle mutlu olacaksa onunla olsun. acı çekmeye alışık bünyem bunu da kaldırır. ben bu kızı seviyorum arkadaş. karamsar ruhum bu platonik aşkın çilesini yaşmaktan mazoşist bir zevk alıyor. onu her gördüğümde vücudum endorfin salgılıyor, nefesim daralıyor, aklım yok oluyor. liseli aptal aşıklara döndüm. o zarar görmesin diye kendimi tutuyorum. ama o çoktan anladı bana göre. kadınlar hissederler çünkü.
  2 -1 ... ben de geldim
 6. 19.
  patrona aşık olmak var yanında çalışan züğürde aşık olmak var..
  ... bul beni mahmut
 7. 18.
  +galiba ben senden hoşlanıyorum mümtaz.
  -bayram dönüşü tonla iş yığılmış, sen de gelip kafa açma recai, yürü git şuradan!
  1 ... nazli yarim fena salmis
 8. 17.
  kötü veya iyi gitsin fark etmez. iş akışını yavaşlatıp kişilerin işine odaklanmasını önleyecektir. orası iş yeri tabi ki insanın istekleri olur ama en azından bunun sınırını bilmek lazım. ben idareci olsam asla böyle bir şeyi onaylamazdım onu diyeyim.
  ayrıca bu iki taraflı da kötü. şu an duygular taze ancak kötü biten bir durumda bu insanlar yan yana gelip nasıl iş yapacak?
  bir arada bulunup gereksiz gerilim oluşturacak bundan diğer insanlar da rahatsız olacak. veya iyi bitsin cıvık cıvık hareketler yapıp gene sorun olacak. bana göre her türlü sorundur.
  ... evrdfafewfre
 9. 16.
  (bkz: tehlikeli ilişkiler)
  ... usualsuspects
 10. 15.
  ya reddedilirsen? rezil olursun, uzak dur.
  ... derin futbol izleyen adam