1. 1.
    (bkz: üzgün surat)

son günlerde iyiden iyiye dikkatimi çekmiştir, abartılı papaz maaşlarına ses etmeyip günde beş vakit namaz kıldırmak için çaba sarf eden imamların her bir kuruşunu hak ettiği maaşına göz diken kardeşlerim.

kısaca söyleyeyim sözlük için kayıptır. iğrenç derecede başlık açan adına yazar denen itlere fırsat tanımaktır.

bu pisliklerden kurtulmanın yolu yazmamak değil bilakis kaliteli başlıklar açıp, kaliteli entry'ler girmektir.

üstte de dediğim gibi son günlerde artan bu pislikler yüzünden artık yazmayı bırakan, nadiren yazan arkadaşlarımız mevcut açıkçası bu beni üzüyor.

elimden geldiğince kendilerini doğru yola, müslüman olmaya sol kanserinden kurtulup aklı başında yazıları ile sözlüğe hayat vermeleri yönünde ikna seansları düzenliyorum.

ne kadan başarılı olur bilemem, ama doğrunun bu olduğunu meydanı bu troll bozuntularına bırakmanın yanlış bir seçim olduğunu düşünüyorum.

(bkz: badele beni papaz efendi)

(bkz: solcuların papaz maaşları konusunda sus pus olması)

(bkz: pedofiliye idam chpnin oylarını yüzde 15 e düşürür)

(bkz: idam gelirse chpli pedofililer nereye kaçacak)

şu üstte bkz.larını verdiğim başlıklar. sırf meydanı boş buldukları için troller tarafından açılan iğrenç başlıklar mesela.

yazmayarak bu iğrenç başlıklar açan trollere fırsat vermeyelim kardeşlerim. sağlıklı kararlar verip adam olmak yönünde ilk adımı atıp oyumuzu ak partiye verelim derim ben.

sağlıcakla kalın.
    3 -6 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    Her zamanki gibi, ne komiksin ne de ironik.
    ama haklı olduğun şey iğrenç olman.
    Orasi her zaman doğru.
    4 -2 ... kilise sarapcisi
  3. 3.
    bir an ciddiye alıp sonunda farkındalığı olan yazar dedim, trolün alası çıktı.
    3 -2 ... meyus zeyrek
  4. 4.
    6 lı otobüs koltuğunda çocuk s*kenleri görmezden gelip şahsımı bu mütiş davranış şekli üzerinden gereksiz bir tutum sergileyerek iğrençlikle itham etmek olsa olsa gizli hayranlık sebebidir ninesi de türban takan kardeşlerim.

bu tepkiyi ilçe teşkilatlarınızda, kurultaylarınızda çocuklara şarap vererek sarhoş ettikten sonra s*kenlere gösterin lütfen.

işte o zaman adam olmak yolunda bir çaba sarf ettiğinizden emin olacağım.
    2 -2 ... frktmz krds frktmz