1. 1.
    Viski mi içiyoruz kolonya mı içiyoruz belli değil, sırf biraz güzelleşelim diye o kadar mide yanmalarına katlanıyoruz.
    Bağımlı olanlar hergün nasıl içiyor?
    10 -2 ... mdayd
  2. 2.
    harbi ha sırf kasıntılık, artistilik. bir de o kadar para veriyorlar, anlamıyorum.
    6 ... penald
  3. 3.
    içki içme çay iç.
    6 ... selia
  4. 4.
    hurmanın da çok şey olmaması.
    2 -1 ... onickihavari
  5. 5.
    (bkz: the ukraynali) Ahmet ÇAKAR yorumlarını bekliyoruz...
    ... the iskandinav
  6. 6.
    "abi içki diye bişe var. tadı iyrenç."

(bkz: sisteminizin iq seviyesi tehlikeli derecede düşük)
    2 -2 ... strawberry blonde
  7. 7.
    Kesinlikle katılıyorum.
    Ama şöyle soğuk bir bira yaz akşamında yani şimdi.
    Neyse artık.
    1 ... levre rouge
  8. 8.
    Sidikten daha öte Bir koku. Tabi ki alkol kokusu. Kafalar hoş mu arkadaşlar?
    1 -2 ... promer
  9. 9.
    bomonti içmemiş adam beyanı.
    ... deli anlamindaki de
  10. 10.
    Içki sıklığı ingilterede önerilen düzeyin iki katı olan biri olarak katıldığım önermedir. Lakin birayı bunun dışında tutuyorum şu anda. Zevkle içiyorum birayı tadını severek. Lakin ilk başladığımda bira bile bok gibi gelmişti.

O zaman 13 yaşındaydım. Yarım tuborg redi içmiştim. Gerisini dökmüştüm. Ama bünyemdeki etkisini görünce biraz daha, biraz daha diyerek bira sevdalısı oldum. Alkolün sedatif etkisini sevdikçe diğer içkileri denemeye başladım.

ilk vodka içişimin (bazooka idi kusmak normal) ertesi günü akşama kadar kusmuştum. Lakin sonraları vodkanın hangi içeceklerle içilmesi gerektiğine hakim oldukça favorilerim arasına geldi. Bunda fiyatının etkisi de büyüktür.

Tekila az içki çok sarhoşluk mentalitesinde içtiğim için üçüncü favorimdir. Lakin fiyatı pahalıdır. Tadıda leş gibidir.

Bunun haricinde tatlı olan bütün içkiler (Sheridan bailey's Malibu vs.) en iğrenç içkiler sıralamasında başı çeker. Önce sizi tatlı çikolata tadıyla kandırır ardından alkol tadıyla ağzınızı bozar. Asla ikisi beraber gelmez. Bu yüzden bu içkiler sütle içilmediği müddetçe elenmesi gerekir.
    -2 ... dreunimie