bugün

http://www.gaziantephaber...-sozler-haberi-30193.html
Peki icmedigi halde surekli kafası hoş dolaşanlar ? Her an zarar verebilecek kadar gözü dönmüş olanlar ? Ilgisi yoktur arkadaşlar erkekler uckuruna sahip çıkmayı öğrenince son bulacak bu durum. Dogrusu budur.
ayık kafayla kadın saçından tahrik olanların beyanı.
" içki tüm kötülüklerin anasıdır" tabiki ama tecavüz olayını sadece sarhoşlar yapmıyor.

Alkol yüzünden işlenen cinayetler, yecavuzler, boşanmalar, aile içi şiddet, trafik kazaları nın sonuçları ortadayken bizim kemalistlerın ve ateistler in çağdaşlık simgesi olan saraplarına kimseyi dokundurmazlar. Şarabı tehdit ettinmi şeriat gelir bu ülkeye. Oysa hergün olan metindeki vahsetlerı akşam televizyonun karşısından kendiside izler hemde kafayı çekerek. Gebermelerınde değilim içmeyen adamların başlarını yakıyorlar, bana dokunan o.
Damacanaya tecavüz eden ne içmişti acaba...
Bu söylem elim meseleyi basite indirgemektir. (bkz: tecavüz hak mıdır/#31108356)

ilgili denemede iki haber link olarak verilmiştir. Birinde sarhoşlar diğerinde ise bayramda el öpme bahanesinin ardına saklanan sapkınlar bulunmaktadır. Buyrun açın okuyun. Olayları basite indirgeyerek hiçbir şeyi düzeltemezsiniz. Kin kusmak asla çözüm olmayacaktır. Yapıcı olmak gerekir ki kötülükler yok olsun. Yeni kimler ortaya sürerek hiçbir şeyi düzeltemezsiniz!
içkiyle tecavüzün ne alakası var yaaa ? içen insanlar hemen gidip tecavüzmü ediyor ..
Dolaylı yoldan sapkınlığa destek olan şahısların anlamadığı gerçektir.
(bkz: #31081211)
görsel

Başka sözüm yok hakim bey...
Ya yazıp yazıp siliyorum şuraya yazacağım sözlerden ne anlar ki şu başlığı açan zihniyet? içki serbestken çükünü kontrol edemeyen adam yasaklanınca mı kontrol edecek. Olay içki, etek vs meselesi değil. Olay zihniyet meselesi o da malesef gittikçe kirleniyor güzel ülkemde. Allah bizleri sizin gibi kansızlardan korusun.
çocuk istismarı da biter mi acaba ? (bkz: hüseyin üzmez)
Saçmalıktır, arada bir içen ama körkütük olmadan masadan kalkmayan biriyim, bugüne kadar sarhoşken kimseye tecavüz etmedim, o işi tecavüzcü imamlara, kuran kursu hocalarına soracaksın.
tecavüzcü imamlar hocalar içkide içiyormuymuş bak bak bak.
Tecavüzle alakası var mı yok mu bilemem ama intihar vakalarının artacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.
son tecavüzlere bakınca sanırsam önce diyanetin lağedilmesi lazım.
ulan yasaklansa kullanılmayacak sanan salaklar var, bu ülkede uyuşturucu kullanmak yasak ama o kadar yaygın ki kullanmayan biri bile nerden temin edebileceğini biliyo.
içilen bir biradan nerdeyse 3 lira vergi alan bir devlet olduğu sürece içki falan yasaklanmaz arkadaşım. Keza insanların sapkınlıklarına da böyle bahaneler üretmek çok yanlış içki seni olmadığın biri yapmaz sen neysen onu dışa vurur
Tecavüzün tek nedeni alkol değil. Tecavüz edenlerin düşünce şekli ve davranışa olan yansıması , pisikolojik olarak değerlendirilip tedavi edilmeli zaten tecavüze kadar düşen birinin sağlıklı düşünmesi imkansız .
görsel
madem öyle "ensar vakfı" denen yer pavyon muydu amk. cocuklara tecavüz etmenin yanı sıra kaçak votka falan mı yapıyorlardı orada?
akp belediyelerinin süleyman demirel'in özlü sözünü dikkate almadan şov için genelevleri kapatmasının tecavüzlerin, tehlikeli eskortların ve travestilerin artışında çok daha fazla etkisi olmuştur.