bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)

nasıl bir kafa yapısına sahip olduğu merak edilen 'sözde müslüman' arkadaş.

hani başbakan diyor ya; "teröristin iyisi kötüsü olmaz, terörist teröristtir diye." haramın da iyisi kötüsü olmaz, haram haramdır.

müslüman olana, o da haram bu da...
    4 -2 ... 2 yillik universite mezunu
  2. 2.
    genellikle türktür.
    -1 ... kezban hunter
  3. 3.
    Bir şeylerin üzerine düşünmeyen, genel toplumsal davranışlara göre hareket eden müslümandır. Kendiyle çelişkiye düşer, eğer vejetaryen değilse. Hoş vejetaryen olsa, oda ayrı bir çelişki.
    ... hedy lamarr
  4. 4.
    Türkiyede domuz eti pahali olduğu içindir. Avrupaya giderse onu da yer.
    ... hasch
  5. 5.
    toplumsal normların kölesi olmuş, popüler kültürün ve yetiştiği çağın etkisinde kalmış bir adet insandır. Bunlar genellikle yobaz olmakla birlikte gereksiz yere taşkınlık çıkartırlar. Hem müslümanlığı öne sürüp hem alkol alınmaz. şeriatçı değilim bende içiyorum ama içipte islamı anlatan arkadaşlarım genelde orospu çocuğu. çevremden yola çıkarak vardım bu kanıya.
    1 -2 ... sevgili gandalf
  6. 6.
    (bkz: toplumsal norm)
    -1 ... illuminati analizcisi
  7. 7.
    bu mantığa göre içki içen ve günah işleyen insan ;

-uyuşturucu kullansın
    -tecavüz etsin
    -adam öldürsün vb.

nasıl olsa birini yapıyor diye diğerlerini de yapmasını beklemek saçmalıktır.

içki içiyor ve diğerlerini yapmıyorsa , bırakın yapmasın. kimseyi ilgilendiren bir durum değildir.
    2 -1 ... mempisadamsin
  8. 8.
    Kültürün etkisidir. Bu toplumda yetişen bir insanın ateist de olsa domuz eti yemesi zordur. kurbağa yemek içinde geçerlidir bu. Başka bir şey aramak gaflettir kanımca.
    ... fresa
  9. 9.
    Hala amacını çözemediğim kişidir. insanda biraZ akıl olur düşünür ben neyim napıyom diye.
    5 -3 ... trinitrotoluen
  10. 10.
    tadını sevmemiştir.
    1 -2 ... deli anlamindaki de
kapat