1. 1.
    çevrenizdeki içki içen insanlara bakarak farkına varabileceğiniz tespittir. içki içen insanlarda allah korkusu olmadığından kolaylıkla yalan söyleyerek arkanızdan vurabilirler.
    6 -4 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    sizi de çağırmıyorlarsa veya ısmarlamıyorlarsa güvenilmez olduklarını doğrulayacak kişilerdir.
    6 -1 ... lets write2
  3. 3.
    içki içen sevgilisinden dayak yiyen kasap söylemi.
    3 -1 ... moon tripper
  4. 4.
    bütün almanlar içki içer, ve yüzde 99 hepsi çok dürüsttür.

tabanı olmayan bir söz.
    4 -1 ... paganviodio
  5. 5.
    Çeyizi için Kanaviçe işlemesi gerekirken tespit sıçan minnak kız zırvası.
    1 ... consigliere
  6. 6.
    evet, son zamanlarda meyhanelerde ufacık çocuklara tecavüz haberlerini sık sık duyduğumuz, elinden içki şişesi düşmeyen sarhoşların tecavüz vakalarını okuduğumuz için...
    he amk.

amk: azıcık mantıklı konuş.
    2 -1 ... thebiggraywolf
  7. 7.
    Ortak bak son zamanlar da çok pot kırıyorsun satarım o kasap dükkanını sıddık da sende kalır o zaman görürsün güveni düveni.
    2 ... x hayta x
  8. 8.
    alkol bu şişede durduğu gibi durmaz .

bi bakmışsın alkollü bir sürücü 120 ile üzerinden geçmiş .

allah muhafaza .

dimi o zaman .
    2 -1 ... tiamat
  9. 9.
    Ağzına içmeyi bilmeyen bir baba figürüyle büyüdüm. Yıllarca içten içe de içki içen insan kötüdür dedim ve buna inandım. Belki de bu yüzden ne içkiye ne sigaraya bağımlılığım var benim. Benim bu yanlış inanışımı teyzemin eşi çok sevdiğim abim yıktı. Akşamcıdır. Her akşam evinde iki üç kadeh götürür. Tanıdığım da sayılı en iyi insanlardan biridir. Güvenilmez olmak tamamen karakterle alakalı. Yoksa hiçbir içecek insanı güvenilir veya güvenilmez yapmaz. Yapamaz. Yapmamalı.
    4 ... ngark
  10. 10.
    içki içen insanların güvenilmez olduğu gerçeği
    Doğru tespit.
    -1 ... gezdimgordumyenildim