1. 1.
  okulla ilişkisini kafada bitirmiş alkolik öğrencinin yaptığıdır.

  Tabi burada bahsi geçen okul üniversite. lisede öyle fanteziler biraz abartı olur. Gerçi şimdi asıl boklar orada dönmeye başlıyor da bu benim anım olduğu için üniv diyorum. Genel olarak yoklama zorunluluğu olan derslere girerdim. şişko bir tane iktisat hocamız vardı ben onla kafa bulduğumu sanırım daha sonradan anladım ki aslında o benimle kafa buluyormuş.. dersten sonra tekrar sahile gidip öğrenci işi marmara 34 içmeye devam ederdik. Cahildim dünyanın rengine kandım. Bu kadar itlik serseriliğe rağmen mezun olmak büyük başarı. hoş okuduğum bölümden hiç memnun olmadım ama o da ayrı mesele.
  1 -1 ... topuzlu karyola
 2. 2.
  aşırı eğlenceli eylem. üniversitenin ikinci günü olması lazım yanlış hatırlamıyorsam. zaten bir önceki günden sabahlamışız tanımadığımız insanlarla. kafalar pamuk prenses. nalet olsun ki birinci öğretimiz tabi. sabah olduğu gibi okula uçtuk. herkes yeni, tanışma faslı vsvs. özürlü gibiydik ama yine de değer. yaşasın içip içip derse girmek.
  3 -1 ... thepassenger
 3. 3.
  Sayısını bilemeyecek kadar cok yaptığım eylem. Kafamı sıraya koymamak icin akla karayı secerdim. Hatta birinde sizmistim. Etüt merkezi oldugu icin hoca beni paran boşa gidiyor diye uyandırmıştı. Paraninda amaaan. Kafamı bi kaldirirdim tahta kayıyor hoca ucuyor.
  2 -1 ... erehwyrevesi32