1. 1.
    ateistim der hiçbir şeye inanmam der ama bir taraftan da inanmadığı şeylere hakaret eder, kafayı yemiş bu paranoyak şizofrenler. oğlum madem inanmıyorsun kale almıyorsun niye iki de bir dine saldırıyorsun? insan inanmadığı şeyi kale almaz, onun hakkında yorum yapmaz ama bunların içine şeytan kaçmış, bir yandan inanmam diyorlar öbür taraftan ölümden, mezardan yusuf yusuf kaçıyorlar. bu dünya sizin cennetiniz iyi yaşayın asıl cehennemi ahirette yaşayacaksınız. kıçını temizlemekten aciz mahlukatlar. ne diyor yüce yaradan nerede olursanız olun sağlam kaleler, zırhlar içinde olsanız bile ölüm gelip sizi bulacaktır.
    6 -2 ... seruven44
  2. 2.
    Korkaksınız hepiniz zekanız yok alkol alır kızlarla takılır insanlara köpeklere saygısızca davranır bir kere kitap okumaz dünyaya zarardan başka bir bok katmaz haftada bir cumaya gider tamam tamam sen cennetliksin dostum.
    -5 ... 959595955
  3. 3.
    o kaale değil, kale olacak. ben inanmadığım şeyi zaten kale almıyorum. fakat yaşadığım coğrafyada sürekli islam konuşulduğu ve ona göre yaşandığı için, onu eleştirmem gayet normal. küfür vs işim olmaz. ama gördüğümü yazarım.
    2 -3 ... yikanmak istemeyen cocuk
  4. 4.
    psikanaliz olarak inanca bakarsak;

belirsiz koşullar oluştuğunda insanların inancının arttığı çeşitli inançlara yöneldiği bilinen bir gerçek. Örneğin, kurşun döktürmek, muska yaptırmak, totem yapmak, 7 kere 41 kere bilmem ne duası okumak, yağmur duası vb. Bunun sebebi vücuttaki kaygı hormonlarının belirsizlik durumunda artmasıdır. Kaygı durumunda insanların verdiği kararların sağlıklı olmadığı da bir gerçek.

Kısaca kendinizi rahatlatmak için reel olmayan şeylere inanma eğiliminiz var. Sırf bu eğilimin varlığı tanrının varlığına işaret olamaz.
    1 ... nothingmust