6

1. 439.
    Ey ulu Tanrım, soruyorum sadece, neden ?
    #37246252 :)
  2. 440.
    kendi savaşım olmayan bir harbe gönderilmiş çaresiz asker giyim. kendimden olmayanı neden öldürmeliyim hiçbir fikrim de yok. sadece yaşamak için öldürüyorum, bunla yaşamak zor ama yaşıyorum işte.
    #37246268 :)
  3. 441.
    icimden geleni mi soyleyim.

icimden bir sey gelmiyor. geleni de begenmiyorum.
    #37246282 :)
  4. 442.
    Ülkenin hali beni endişelendiriyor.
    #37246289 :)
  5. 443.
    Hayat sadece para ve seks.
    #37246294 :)
  6. 444.
    Hayatım boyunca hep içimden geleni söyledim.
    Bütün yıllıklarım açık sözlülüğümü yazanlarla dolu.

içimde kalıp bana dert olacağına başkalarına dert olsun. Hayat felsefem bu.
    #37246298 :)
  7. 445.
    agarthayı başınıza geçireceğiz. bunu siz istediniz. ve diyeceksiniz ki:

"içimizdeki bir kaç beyinsiz yüzünden helak oluyoruz". ha evet aynen öyle. biz içimizdeki bir kaç beyinsiz yüzünden çok helak olduk, sıra sizde.
    #37246299 :)
  8. 446.
    Sırf kendimi tatmin etmek için yazıp çiziyorum şuraya. Saçmalıyorum. ilgi çekmeye çalışıyorum. Çünkü ben bir ergenim. Bazen fotoğraf da atıyorum. Yine ilgi çekmek için. Bunlar yalnızlığımdan da olabilir ama yine de saçmalık olduğu gerçeğini değiştirmez. Belki de bu yazıyı bile ilgi çekmek için yazıyorumdur, bilmiyorum. Keşke şimdi simit olsaydı. Ama pastane simidi. Yumuşak olanlardan. Ayrıca yanında tulum peyniri de güzel olurdu. Bu arada çok yoruldum. Yoruldum yani. Bunu söylerken kendimi john coffey gibi
    hissettim. (bkz: john coffey)

Ben o kadar tutarsız bir insanım ki, anlatamam. Çelişki abidesiyim. Neyse yazdıklarımı da kimse pek takmıyor zaten, iyi geceler arkadaşlar, hoş kalın.
    #37246324 :)
  9. 447.
    Ayın karanlık tarafında ne oluyor acaba?
    #37246601 :)
  10. 448.
    upuzun yazıcam şimdi. rahatlamam lazım.
    kişisel çöplük yani. normalde çok uzun da yazmıyorum zaten, arada bir uzun entry hakkım olsun.*
    mutsuzum bunu daha önce de söylemiştim. neden? işsizim mesela. bir heves mezun ol, iş ara hoop engeller, engelleri aş hoop adaletsiz işverenler vesaire vesaire.
    artık çalışıp kendi paramı kazanmak istiyorum. iş arayacak gücüm de kalmadı aslında, yıldım bulamamaktan. bu beni kötü hissettiriyor, işsiz ev kuşu olmak değil benim hayalim. neyse bu böyle.

anlaşamadığım insanlarla aynı ortamda bulunmam gerekiyor. katlanamıyorum ya bazen; o kadar kabalar o kadar yalancılar ki. suratlarına kusmak istiyorum. bencil sürüleri.

istediğim şeyler bana hep uzak. yakınlaştırmak benim elimde evet ama bazen de mümkün olmuyor. kabullenmek zor.

bu saçma ama kafama takılıyor engelleyemiyorum. güzel karakter analizi yapan bir yakınım var, adam insan sarrafı. bana sığ ve yeniliğe kapalı demişti. içerledim bunu galiba canımı sıkıyor.
    değilim ama ya. tamam bazen yenilik istemiyorum faydasız olduğunu düşündüğum için, ama her zaman değil ki. tek düze yaşayan sınırlı düşünen biri değilim. tek bir karakteri, özelliği sırtlayıp; 'tamam bu benim' diyen biri değilim ki. aman ya kendimi uzun uzun anlatamam işte karışık bir şeyim galiba. söyledikleri yine de kafamda yer etti. bu da galiba biraz takıntılı olmamdan kaynaklanıyor.
    neden öyle gördü ki beni acaba?

son olarak korkularımın gerçekliği beni yoruyor. bu konuyu tam açmasam da olur, açmak istemiyorum. ama korku insanı gerçekten çok yoruyor. en mutlu anların bile en pis baltası oluyor korkular. korkuyorum.
    yine de ben kendimi onarabilirim. somurtuk, enerjisiz biri asla olamam. düzelecek.
    #37247020 :)
  11. 449.
    Kufurlu ama okumayin.

Anani sikeyim sivrisinek gibi orospu evladi. 5 dakikada butun bacagimi isirdi napcam ben amk sabaha kadar kasinip duruyorum. Uykum kacti.
    #37247152 :)
  12. 450.
    Ağız tadıyla sevinemedim bile be.
    #37247328 :)
  13. 451.
    "Bu sefer farklı olacak." insanların hep beni yanıltacağına inandığımı söyleyerek kandırıyorum kendimi. Sonuç: hiçbir şey değişmiyor. Endişelerimde haklıyım ama neden halâ çabalıyorum?
    #37247365 :)
  14. 452.
    Gitmem lazım buralardan ama babamın borcu cok amk adamı yuz ustu birakamiorum.
    #37247369 :)
  15. 453.
    Bazen sadece şansımız bizi biz yapıyor.
    #37247390 :)
  16. 454.
    pes ettim.

benden arta kalacak hiçbir şey yok. kimseye elveda borçlu değilim. bu yüzden içim rahat.
    #37247413 :)
  17. 455.
    Rakı masasında şarkının sadece şiir kısmını söyleyecek sigaradan sesi boğuklaşmış biri olmalı.
    #37247487 :)
  18. 456.
    neden mutlu olabileceğim ihtimalleri düsünmek yerine hep mutsuz olacağım ihtimalleri düsünüyorum? kendime neden bunu yapıyorum? her sey güzel olacak, mutluluga cok yakınım.
    #37247576 :)
  19. 457.
    Allah senin belanı versin gerizekalı sinek. Lan uyumaya çalışan insanın kulağında vız vız gezilir mi. Lan sabah oldu ben uyuyamıyorum. Ama pusudayım nasıl olsa şu telefonun ışığına geleceksin orospu çocuğu. Evet ben bunları bir sineğe söylüyorum. Allahın cezası.
    #37247657 :)
  20. 458.
    yeter.....
    #37247662 :)
  21. 459.
    Çiş. Evet.
    #37248569 :)
  22. 460.
    sıkkınım, uyumak istiyorum ama çok işim var.
    #37248587 :)
  23. 461.
    çirkin cadı yoktur, sadece fazlaca güzel prensesler vardır.

editorus: ayrıca cadılar kötülük yapmazlar, güzel prensesler fazlaca gerizekalı olduklarından oluyor bunlar hep.
    #37248598 :)
  24. 462.
    uçurtmayı vurmasınlar.
    #37248678 :)
  25. 463.
    az ömrüm kaldığını biliyorum ölmek istemiyorum...
    #37248822 :)

içinden geleni söyle ile alakalı başlıklar