Advertisement

 1. 1.
  Ben her dakika sövüyorum.
  2 -13 ... kara han
 2. 2.
  rüyamda köpekler saldırıyor karanlık yerlerde geziyorum rüyadan uyandığım zaman kitleniyorum hareket edemiyorum.
  -1 ... evdeekmekyok
 3. 3.
  intihar da bir seçenek.
  1 -1 ... frekans
 4. 4.
  Dışından da et içinde kalmasın denilendir. Bunun sebebi sence ne olabilir? Aslında inanmadığın ve şüphe duyduğun bir şeye karşı kendini suçluluk psikolojisiyle inanmak zorunda hissetmen olabilir mi ne dersin? inanç zihnindeki sesleri zorla susturarak istediğin gibi şekillendirebileceğin bir olgu değildir. Bazen içinin canavarlarını dinlemen gerek kendini ve dışarıyı anlayabilmek için. Önce gerçekten kimsin ve neye inanıyorsun körü körüne kendini kollarına atabilecek kadar onu bulman gerek.
  1 -9 ... devridaim
 5. 5.
  Acziyettir.
  1 -1 ... yok herif
 6. 6.
  (bkz: vesvese) diye bir şey var. Bu yaptıgın vesvesedir diyemem belki ama araştırırsan kendin anlayabilirsin.
  -1 ... fockyou
 7. 7.
  kısaca OKB hastalığıdır.
  ... saplanti
 8. 8.
  Gercek bir ateistin yapmiyacagi bir olay. Musluman nefretinden dolayi ateist olanlar yapar. Benim icin ikisi de s*kimde degil.
  ... uludagbasinidumanalmis
 9. 9.
  din bilgisi olmayan ayetleri ömründe hiç okumamış ömründe allaha peygambere hiç iman etmemiş olanlar saçma sapan konuşupta milletin beynini yıkamasın. genel manada söylüyorum, sen kimsin ki allaha peygambere söz söyleyecek cüreti kendinde buluyorsun. herkes inancında hürdür kimsenin inancına lafım yok. fakat insanlarıda bilgi sahibi olmadığınız konularda yönlendirme haddini kendinizde bulmayın artık.
  1 -2 ... autocadd0584
 10. 10.
  Hukuken düşünce suçu. 6 aydan başlar.
  -3 ... dinsiz kitapsiz kafir