1. 1.
  şu yaşadığımız ülkede mevcudiyetine asla ihtimal vermek istemediğim insandır. ama olabilir de. bir insanın gözlerini kin bürümüşse, yüreği hasetten kararmışsa, vatan, millet aşkından nasibini alamamışsa, aklı hür, vicdanı hür, iradesi hür değilse belki. elbette böylesi birine insan denmez, olsa olsa insancık denir.

  bir insan ki, düşünün tüm varlığıyla ülkenin, halkının 40 yıldır, 50 yıldır birikmiş, kronikleşmiş dertlerini çözmek için, derman olmak için çırpınıyor. gece demiyor, gündüz demiyor çalışıyor, kafa patlatıyor ama ne yapsa da bazılarına yine de yaranamıyor. o da daha öncekiler gibi " aman ben mi kurtaracam bu vatanı " deyip idareyi maslahatcılık yapsa daha mı iyi? adam 3 çocuk diyor, sen mi bakacan diye basıyorlar yaygarayı. yok deve. az ye de uşak tut. adam sanki keyfinden öyle söylüyor. vizyon bu vizyon, hıyar ağaları.

  her şeye bir kulp, her şeye bir bahane. kusura bakmayın ama beni bunların hepsinin masum olduğuna inandıramazsınız. bir insan siyaseten karşı olsa bile böylesine bir çabayı görmezden gelemez. eleştirir ama eleştirirken de saygıda kusur etmez. ediyorsa eğer, ya gaflet veya delalet içindedir ya da insanlıktan nasibini almamış, bir insancıktır.

  valla bu yüce insanın yerinde başkası olsa dayanamazdı, alın ne haliniz varsa görün der, çekilirdi kenara. ama o bunu yapmak yerine bu milleti, bu vatanı layık olduğu yere çıkarmak için yılmadan yedi düveli bile karşısına almak pahasına canını dişine takmışsa bize de kıymetini bilmek düşer.
  -6 ... halka arz
 2. 2.
  seni sevmedim süt oğlan. babanı da sevmezdim zaten.
  3 ... truvaefes2
 3. 3.
  http://www.sahibinden.com...r-sanirim-113788516/detay

  abi şimdi rte nin nesini seveyim özelliklerine baksana;

  --spoiler--

  araç orjinal 57000 kmdir.1,6 16V 110 beygirdir...1000 km önce tiger seti set olarak dişliler bilyalar tapalar yagı filitreleri kayışları kople egişmiştir.ön arka balatalar 1 hafta önce degişti...altındaki lastikler michelin olup 2 haftalıktır...yani 1 kuruş masraf yoktur...2 el bi araba aldıgınızda bu saydıklaroma 2000tl harcamanız gerekir...araç rtedir ama fabrika opsiyonludur rte lerde olmayan 4 cam otomatik, colormatik ön cam,sis farı,kadfe iç döşeme bu aracta mevcuttur........artı klima faaldir,abs,2 airbag,çizilmez komple 1 numara cam filmi ,kolçak,yol bilgisayarı mevcuttur...içi dışı tertemizdir kesinlikle 1 civata sökülme takılma yoktur....alan dua eder tüm bakımları yapılmıştır söylediğim haricinde bişey çıkarsa tarafımdan karşılanacaktır ÜSTE 3,,,4 LiRA ALABiLECEGiM ARAÇLARLA VEYA DEGERiNDEKi TEMiZ OLMAK KAYDIYLA ARAÇLARLA TAKAS OLABiLiR....KESiNLiKLiKLE DEGiŞME VE SÖKÜLÜP TAKILMA YOKTUR ORJiNALLL....
  --spoiler--

  modeli 1.6 rte ise hiç sevmeyin derim.
  1 ... benligine ben katan adam