1. 1.
  şahsımda bulunan kötü durumdur adamı kanser eder şu anda arkadaşım olan oldukça alımlı güzel bir kız var sanırım biraz rahat biri tanıştık 2. Günü kanki demeye başladı ki en kıl olduğum cümledir. Neyse kız çok güzel karım olsa cama duvar örüp notebook kamerasını sökerdim ama nedense şahsımda kıza karşı en ufak ilgi yok ha ama ibne değilim kızlara ilgim vardır ama bu ilgi sadece fiziksel duygusuz mal biri değilim oldukça duyguluyum çok pis felsefe yaparım bulutların üzerinden eski model bir ford ile hogwarts trenini takip edebilirim ortak salonda kaymakbirası içebilirim hayal gücü gemi gibi ama yok aşk denen şey yok onun için herşeyi yaparım o benim hayatım hiç diyemedim etrafa bakıyorum millet yalama olmuş 1 haftalık sevgili için herşeyini veriyor vay anasını. Kesin gdo dan dolayı oldu hem amerika yaptı bunu bastı domuz hormonunu soy devam etmesin diye veya bir ruh emici saldırısına uğradım ruhumun bir kısmını çekti geri kalanını siktir etti yaşa gör ebeninkini dedi.

  Millet baba olmayı düşünür ben sahil kasabasında tek başına yaşayan filozof balıkçı gibi dünya s... Minare g... Hesabı yaşamayı zaten ailemde umudu kesti kardeşimden umutlular çok bekledim 11 yaşında iken mektup alıp kırmızı trenle hogwarts'a gitmeyi hogwarts benim evim diyebilmeyi ama olmadı işte albus adında saçlı sakallı dahi yerine bizim imam ile karşılaştım hogwarts ın 4 binası yerine 4 mezhep ile karşılaştı hayat eşit der ama değil hayat belki bir yerde eşit yaşanıyordur selam olsun her nerde yaşıyor veya yaşatılıyorsa ailenin baskı yapmağı zorunlulukları olmayan bir dünya draco malfoyun kelid aynasında gördüğü gibi.
  3 -2 ... malbeyani
 2. 2.
  Yazının içinde nokta(.) işareti kullanmayanda aşk duygusunun olmaması normaldir dedirten durumdur.

  Biraz çaba gerekli.
  Her ikisi için de.

  Noktayı koyabilmek ve aşkı tadabilmek birbirine benzer.
  Yoksa böyle hem noktasız hem aşksız kalır insan.
  2 -1 ... eksipozitif
 3. 2.
  Aşk, insanların birbirini kandırdığı bir yalan. Para ve iktidar ile bağlantılı gelen tek his vardır; o menfaat kazanma hırsıdır. Belki bizden önce, eşlerini yıllarca bekleyen emektar kadınlar; aşkın ta kendisini yaşamış olabilir. Şimdi ise, askere giden erkek arkadaşını bile bırakanlar varsa, aşk yalandır. Ben rahmetli ninem ve dedem arasındaki duyguya o ismi verebilirim. O, bana gelicekse gelsin. Ötekisi için çaba harcamaya gerek yok.
  ... eroltastansonraenkotuadam
 4. 3.
  öküzlük belirtisidir.
  -1 ... dengesizprofil
 5. 4.
  (bkz: nick-entry uyumu)
  ... cherry cherry