bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sözlük yazarları ahlaklı insanlardır..

hatta; ben de, sözlük yazarının zeki, çevik ve ahlaklı olanını severim.. ama...

bir cümlenin ortasında ama varsa, neyse siktir et. başka şeyler geliyor aklıma, bu; 'bir cümlenin ortasında ama varsa' cümlesinden sonra. yani yarım cümlesinden sonra. yarım cüle neyse.. kuracağın cümleyi s.ikeyim senin...

töbee...

sözlük yazarları ahlaklı insanlardır dedik. vallahi billahi çok ahlaklılar. yalnız, kimin, ahlak kelimesinden ne anladığı ile de alakalı bu.

okuyoruz ya hani.. sözlük yazarı bunlar, okumak, bilgilerinden yararlanmak gerekir...

bir tecavüz olayı mı var, hemen tepki hazır!

biri kızına, yiğenine, akrabasına ve ya herhangi birine ahlaksız bir takım bir şeyler mi yapmış, tepki hemen hazır!

hatta o adama en çok küfür eden, o haftanın en beğenilen entrylerinde de yerini alır..

pippa bacca örneği!

17 aylık bebekten tahrik olan it oğlu it sonra!

ve hüseyin üzmez...

ve daha niceleri...

insan sahiden okurken, 'yahu adamlar ne güzel düşünüyor, yazıyor' diyor. evet, öyle.. bir tepki var. ayarlar söz konusu.. itin götüne sokuluyorlar...

ne güzel!

peki ya sonra...

keşke bu üç nokta olmasaydı burda. ama var!

keşke genellemek zorunda kalmasaydım, ama genel bir olay bu!

keşke, isimlerini de söyleseydim!

keşke yaptıklarını, yazdıklarını da gösterseydim. ama olmaz! yapılmaz bu. doğru değil..

varsın hayal ürünü olsun bütün bu yazılanlar...

hasılı; içimizde bu şerefsizler! yaş, boy, kilo, şehir, din, dil ayrımı yapmaksızın asılmakta, taciz etmekteler..

süslü kelimeleri ile de, yaşamlarını da ahlaklıca sürdürüyorlar.. sürdürmeye devam ediyorlar..

hala okunuyorlar, seviliyorlar..

hala biliniyorlar, ama saklandıklarını sanıyorlar...

kafasını kuma saklayan salak hayvanları bilirsiniz!

ulan götünüz dışarıda, kafanızı saklamanıza gerek yok! zaten yüzünüz de yok ki!

ahmet kaya söylüyor yine;

'insanların yüzlerini göremiyorum'
    .
    2 ... imlasiz
  2. 2.
    her hatun kişisinin nick altında yavşaklık yapan tiplerdir. hayır bir tanesi var hiç yakıştıramadım hayvana.
    ... umberto da silva junior
kapat