1. 1.
    gördüğü manzara karşısında şok olmuş, gözleri yuvasından çıkmış ve bilinmez bir noktaya saplanmış yazarın ağzından dökülenler.
    25 -12 ... saipsiz
  2. 2.
    - bluevelve zall'a yalvarıyordu, ne olur beni silme ühüühü. valla bırakacam bu ayakları.
    8 -3 ... kirmizi baslikli kiz
  3. 3.
    alt alta, üst üsteydiler. allah ne vediyse vuruyolardı bir birlerine. çok kötü dövüşüyolardı çok korktum diyerek devam etmesi muhtemel cümle.
    7 ... charliez
  4. 4.
    eş olmuşlardı bende hemen ferruzohestanpalas ile eş oldum. başladık eşli batağa.
    6 ... ehliistirahat
  5. 5.
    - zall bluevelve'e yalvarıyordu, hocu yeter artık şu kızı bir yap bana. on bin paragraflı entry'ler helal olsun sana.
    4 -1 ... kirmizi baslikli kiz
  6. 6.
    hafifce gulumsedim... biraz hayal kirikligi vardi icimde, "buymus demek ki" dedim...
    5 -1 ... out4blood
  7. 7.
    (bkz: içeri girdiğimde memelerini sıvazlıyordu) * *
    4 ... sivasta ne gezer
  8. 8.
    zall'ın bluevelve'e talimatlar veriyorken samimi pozlar verdiğini gören X yazarı duyduklarını aktarıyor
    -bluevelve bugün şu başlıkları açacaksın korkma koçum arkanda ben varım
    +emredersin abi hatta şunu şöyle yapsak daha iyi olmazmı
    -aslanımsın ya öyle yap
    +abi benim karma işi vardı ne oldu.
    -ayarlarım ben onu sen kafana takma paran varmı
    +abi reklam gelirlerinden %15 bana yetmiyor onuda söyleyim
    -şansını zorlama olum bu işi yapacak çok adam var sözlükte
    +tamam abi valla haklısın iyi ki varsın
    -hadi boş durma git yaz.
    15 ... fermat
  9. 9.
    içeri girdiğimde zall bluevelveyi aman tanrımlatıyordu diye devam edebilmesi muhtemel söz.
    4 -3 ... damdaki deli
  10. 10.
    şu diyaloglar ile bluevelve nin neden yazar olduğunun anlaşılması sonucu kurulan cümle.

z: hani sözlük hatun dolacaktı? nerde lan hatun, bütün açtığın başlıklar b.k gibi, okuyan yok.

b: aslında banyodan yeni çıkmış olmanın mahmurluğu da üstümde olduğundan, nefret edilesi derecede abazanlığımın hoşgörüleceğini umaraktan yazdığım bazı entrylerin çirkin ördek yavrusu bazı bayan yazarlar tarafından beğenilmemiş olması...

z: bir nefes al lan! bir nefes al.
    21 ... aaa666