1. 1.
  Şenay Başak, 1982 yılında kırşehir de doğdu. ilk okulu sofuoğlu ilk okulunda, ortaokulu bahçelievler ortaokulunda lise'yi anadolu kız meslek lisesinde, üniversite'yi ise uluslararası kıbrıs üniversitesinde iç mimarlık bölümü eğitimi almıştır. halen devam etmekte olduğu mimari kendi dalına ilişkin eğitimleri bulunmaktadır.

  Dört kardeş olan şenay başak emekli bir ailenin evladı olup evin en küçüğüdür.

  freud universitöt & iliria balkan üniversitesi parametrik tasarım uzmanlık eğitimi / professional tasarım eğitim belgesi almıştır.

  freud universitöt & iliria balkan üniversitesi etkin iletişim sertifikası uzmanlık eğitim sertifikası almıştır.

  2008-2011 yılları arasında özel bir şirkette proje yöneticisi olarak özel tasarım projelerinde tasarım proje yönetmenliği yapmıştır.

  2011-2013 yılları arasında resmi firma kuruluşu olmadan home office olarak proje yönetiminde bulunup tamamiyle prametrik tasarım projelerine yönelmiştir.

  2013 yılında kır mimarlık resmi anlamda ilk defa keçiörendeki adresinde kurulmuş olup. 2013 ylından bu yana başta ankara olmak üzere güzel ülkemizin birçok şehrinde önemli projelere imza atmıştır.

  günümüzde güzel ülkemizin birçok güzel şehirlerine hazırlamış olduğu projelerinden bazıları parametrik tasarımlarda ödüle layık görülmüştür.

  Biyomimikri konusundaki sayili “MiMAR”

  Türkiye’de henüz ismi duyulmamışken eğitimini aldığı biyomimikri konusunda sayılı mimarlar arasında olduğunu ve olağan üstü bir projesini hayata geçirmek istediğini vurgulamış. kendisine bu konuda başarılar diliyoruz. umarız ki; mimarlık sektöründe bu denli öncü olmaya devam eder...

  iç mimar şenay başak

  (bkz: )http://www.kirmimarlik.org/menu/154/senay-kutuk.html
  ... imzaben