1. 26.
    Efil Efil bir his. Ama yılların alışkanlıkları kolay terkedilmiyor, kendini çıplak hissedersin.
    ... testisteron
  2. 25.
    Yıllardır sürdürdüğüm eylem. Sayısız faydası vardır.

-Pişik derdi yok. Asıl külotla baksırla pişik oluyor.
    -Araya kaçma derdi yok.
    -Sıkışma kaşınma derdi yok.
    -Terleme kokma derdi yok. Geniş ferah bir alanda özgürce sallanıyor.
    -Hatun sakso için pantolonu indirince lap diye önüne çıkıyor, heyecan yaratıyor.

Kısacası herkes artık bu alışkanlığı kazanıp seviye atlamalıdır.

#taşaklaraözgürlük
    1 -2 ... beton yetmez
  3. 24.
    Genital bölgelerde rahatsızlık yaratmasının yanı sıra ciddi sorunlara da yol açabilir.
    4 -1 ... dertler derya olmus
  4. 23.
    Denedim bi sefer böyle bi rahatlık yok manyak bişey dal daşşak boşta sıkışma yok kaşınma yok o beyaz külotu icad edeni zall siksin.
    3 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  5. 22.
    Sucuk kopabilir. Evet.
    2 -1 ... serdarsl06
  6. 21.
    pişik yapabilir. evet.
    2 -1 ... oytunkaran
  7. 20.
    Tayland'da yasaktır.
    2 ... gogebakmastation
  8. 19.
    Orası burası belli olur kızlar bakar. Rahattır ama her pantolonla giyilmez. Kızlar hep giyiyor zaten problem yok.
    ... kucuk enisteyi tutan adamm
  9. 18.
    kot şort altına don giymem. yazlıkta rahat oluyor. bir öğle vakti sırtımı duvara dayamış, ayaklarımı uzatmış yerde oturuyorum. karşı ki duvarda üç kız birbirlerine bir şeyler söyleyerek kıkır kıkır alaylı alaylı gülüşüyorlar. nedense konunun ben olduğum zehabına kapıldım. kendi kendime: ulan bunlar benim kendilerine asıldığımı falan mı sanıyor yoksa diye düşünüyorum. kantin işletiyorum o sıralar. işim başımdan aşkın. kafamda hesaplar dolaşıp duruyor. ayrıca site yönetimine karşı da kendimi kabul ettirmeye çalışıyorum. yani anlayacağınız kız düşünecek halde değilim. derken bir an gözüm önüme gitti ki bir de ne göreyim, benim mandalinalar biri sağdan biri soldan pörtlemiş. bereket şort çok dar da izbandut imkan bulup çıkamamış. hızla kalktım, bozuntuya vermeden içeri kaçtım, kaçtım ama ödüm de patladı. babaları görse, işimden olmayı geçtim, meşrubat şişelerini dolusuna boşuna bakmadan şaaparlar. o günden sonra az daha uzun paçalı kot şort giymeye başladım. kızların gülüşleri ise içimde yer etmedi değil. hala daha hatırladıkça gözümün önüne gelirler.
    3 ... cilveloy nanayda
  10. 17.
    sürekli ereksiyon halinde gezme sebebidir. ayrıca penis büyütme metodu.
    -1 ... cemalettin boynukalin