1. 1.
  son günlerde sıkça yaptığım şey.

  açıkçası olası ereksiyonlarda çevreye malzeme verme gibi bir risk dışında bir sıkıntısını görmedim. gayet rahat ve ferah.

  zaten olası bir ereksiyon yaşamanız için, sevişme potansiyelinizin olduğu bir kadınla buluşmanız gerekiyor. yani bu sizin için uzak bir ihtimal. rahat rahat giyebilirsiniz.

  erekteyken yaşanılan adrenalinden vazgeçemediğim için bu eylemimi sürdüreceğim sanırım. seviyorum kimse görmemeli adrenalinini.

  geberin.
  5 -17 ... bende biraz mallik var
 2. 2.
  (bkz: entry nick ilişkisi)
  23 -1 ... aylakentel
 3. 3.
  ne zaman giysem sanki arkadan biri gelip pantolonu aşağı indirecek gibi bir his doğuyor içime, genelde don indirme şakası çocukluğumuzda olurdu.

  tehlikeli işler bunlar gerek yok. bir külot giy gitsin mk.

  birde şey aklıma geliyor diyelim kaza yaptık göte demir girdi (baldıra felan) hastaneye acile götürdüler hani makasla direkt pantolonu kesiyorlarya genelde o ortam biraz kalabalık olur (ilk müdahale) doktor hızını alamadı makası fazla kaçırdı dal daşşak ortadasın. bilmiyorum benmi çok ince düşünüyorum.
  30 -3 ... bir yazar pir yazar
 4. 4.
  iç çamaşırı giymeyen adama verilen tavsiye 'külot giy gitsin' olmamalı,olum yapmayın lan harcamayın yiğitleri,külot mu kaldı? oldu olacak yün don da giysin
  1 ... angmar
 5. 5.
  Yurdumun bamya erkeği için sorun olmayacaktır.*
  9 -1 ... kucukhanimefendi
 6. 6.
  akıllara mehmet ali erbil'i getirir.
  2 ... akin74
 7. 7.
  düşük bel düşmanlığını yaşatır.
  1 ... fil kulagi memesi kivaminda
 8. 8.
  cukunuzu fermuara sikistirirsiniz, sahsen ben 10'lu yaslarimda oyle ogrenmistim ic camasiri giymem gerektigini, zafiyat yok merak etmeyin kizlar.
  1 -1 ... pembepapyonlufil
 9. 9.
  Bu adam moskova metrosunda ne kadar rahat duruyor,nedenini sormuşlar iç çamaşırı giymem demiş.
  iç çamaşırsız pantolon giymek
  1 ... yasayan insan hazinesi
 10. 10.
  Eril kişinin teşhirci olması muhtemel olan eylem. Lakin normal şartlarda Penis ebatının baya baya vasatın da altında olması durumunda giyilebilir.

  Kaldı ki biz kumaş pantolon bile giyemiyor ve neredeyse boxer üstüne boxer giymek zorunda kalıyorken...
  3 ... turrican