1. 1.
  muhendis ama yikik kullanıcı adlı yazarın başına gelmiş, ama yeterince saçma bir yaptırım olmuş. yetmemiş nick altında da linç yemiş bu yazar, diğer görgü, ahlak abidesi, format aşığı (!) üyelerden!

  biliyorum, farkındayım sırf bu görüşüm yüzünden beni de topa tutacak, eleştirip, yereceksiniz ama benim fikrim bu! en azından uludağ sözlük içinde. zira, burada yazan, bir şeyler karalayan herkes bu yazardan farklı değil.

  hatta daha beterleri var. sırf ilgi çekmek, farklı görünmek adına kadına, çocuğa, yaşlıya şiddeti matah bir şeymiş gibi gösterenler var! ve her ne hikmetse bu tip psikopatlar kolay kolay tepki görmezken, bu şekilde -

  kendi çapında eğlenen biri bildiğin linç ediliyor, yetmezmiş gibi bir de çaylak cezası alıyor! merak ediyorum, bu arkadaşımızın kime ne gibi bir zararı dokunmuş paylaştığı fotoğrafında!

  he bakın, işin birde bu yönü var. bu arkadaşımızın, kimseye bir zararı yok paylaşımında mesela, kimseyi üzmemiş, kırmamış, eleştirip kendince küçük düşürmeye çalışmamış! sadece kendi çapında eğlenme amacı gütmüş!

  birine karşı bir hatası olsa amenna, ama dediğim gibi zararı kendisine, he" ben böyle paylaşımlar görmek istemiyorum" diyenleriniz de olabilir tabi. onun içinde donuz butonu gibi bir kolaylık var.

  o yüzden ceza alıp, nick altında linç yemesi hiç hoş olmamış! az biraz anlayış gösterip, olayı tüm boyutuyla ele alabilseniz sizler de farkına varacaksınız bu durumun ama, cık olmaz!

  zira, dediğim gibi duyarlı insanlar olmanızın yanı sıra, uludağ sözlük gibi mükemmel bir platformda bulunmanız bunun önüne geçiyor!
  18 -23 ... folkan iyesta cicisler
 2. 2.
  sözlük adına utanç verici bir gelişmedir. şurada külodumuzu da paylaşamayacaksak ölelim yani.
  20 -2 ... kinamiyo takao
 3. 3.
  hak etti. iç çamaşırı çok iğrençti.
  saten string giymeyecekseniz paylaşmayın.
  7 -2 ... fanfan la tulipe
 4. 4.
  Farkındaysaniz bütün meme külot paylasanlar şuan çaylak. Peki bu ergenlerin magduriyetini kim gidercek he kim !!!
  18 -3 ... mrltln
 5. 5.
  insan o kadar iğrenç bir don giyer mi ?

  keşke donsuz fotisini atsaydı.

  sözlük yönetimini tebrik ediyorum

  iyi yapmışlar.

  o rezil donu insan olan yollmaz.
  7 -2 ... baron de la pilihozi
 6. 6.
  çamaşırı sözlük formatına uymadığı için çaylak yedi. yoksa formata uyup (bkz: g string) giyip paylaşsaydı bir şey olmazdı.
  (bkz: sözlük formatı)
  6 ... twopac
 7. 7.
  genç ergenler rahatsız.

  yaşlı ergenler idare edecek şeyler bulur.
  2 ... hayta38
 8. 8.
  Bence de biraz fazla oldu. yanlardan tutup ikiye ayirsaydi caylak olabilirdi.

  Breh amk.
  3 -1 ... acta non verba
 9. 9.
  Nude atmadı diye verilmiş cezadır. Madem onu atacak cesaretin var, çıkarıp öyle at mesajı verilmiştir.
  4 -1 ... kivilive
 10. 10.
  ben pazar da bile dolaşırken, kadınların külot tezgahı önünden geçerken başımı çeviriyorum. sen kimsin ki her türlü sapığın kol gezdiği, efendisizlerin olduğu kadar efendilerin de olduğu bu platform da donunu paylaşıyorsun. doğru bir karardır. hak etmiştir.
  4 -3 ... horgeneral