bugün

iş yerinde masa başında uyku halinde olan yazar.
-günün bu saatlerinde nasıl uykum geliyor anlatamam yok böyle birşey.
öğle yemeğinin üstüne hemen hemen tüm bünyelerde baş gösteren durumdur. yemin ediyorum yatakta filan gözüm yok müdürün üçlü koltuğa geçeyim, cenin pozisyonu alayım yeter bana.
özellikle öğle yemeğinden sonra hergün yaşadığım durumdur. Klozetin tepesine tüneyip uyuduğumu biliyorum. Masanın başında iş yapmak yerine sürekli evde olup uyumayı hayal ediyorum. 1 saat kadar sürüyor,sonra geçiyor. Hastalık gibi bişey.
sert bir kahve rahavete kapıldığımız uyku modundan sıyrılmamıza yardımcı olabilir. gazamız mübarek ola yazardaşlarım.
-yemekte yoğurt yemiştir.
-işten kaytarıyordur. (yemek saati 13-14 değilse)
-işi yoktur
-mesaisinin gelmesini bekliyordur.
böyle çoğaltılabilir.
(bkz: siesta)
(bkz: kaylule)
Her öğle yemeği sonrası yaşanan,insanın içinin daraltan bir durum.şuan evde yatmak vardı.
EŞEK GiBi ÇALIŞIYORDUR.
HASTALARIN ONUNLA KAVGA ETME ARZULARINDAN YORULMUŞTUR
SABAH GELiRKEN KAYGAN ZEMiN YÜZÜNDEN KAZA YAPMIŞTIR, PSiKOLOJiSi DEPRESiFTiR.
fazla mesai yapan yazardır. geceye kalmış olması muhtemel olduğu gibi geceden kalmış olmasıda gerçek dışı değildir.
boş oturmaktan mütevellittir.
günde 3-4 kere şekerleme yapıyorum, odamın kapısı kapalı olduğundan sıkıntı çıkmıyo. uyuyorum diye para veriyolar ya lan!
ayran içmiştir.
derhal şekersiz kayve içmesi gereken yazar.
en rahatı benim . mobilya mağazası .yatak , kanepe , koltuk , baza .
"ulan iş yerinde uyunur mu" sorusunu yönelttiğim yazarlardır.

iş yerinde entry girin, evde uyursunuz.
nacarbeyi'dir. mesai bitse de eve gidip yatsamın derdindedir kendisi.
meslek gereği sürekli ayakta duran, bir şeyler anlatmak durumunda bulunan 40 çift gözün sizi dinlemesiyle dikkatli olmanız gereken bir meslekte zor. anca teneffüslerde görür toton sandalye. orda da ne kadar olursa.
işli işsizdir.

gel bende iş gani vereyim 1-2 parti
Tam da bu yazardır * işinin yoğunluğu dakikası dakikasına değişmektedir.
şuan içinde bulunduğum durum, bilgisayar başında çizim yaparken uyuyabilirim her an.
sözlüğe girip uyanması gereken insandır. heh ben uyandım, işimin başına döneyim. *
öğle yemeğinde karbonhidratı fazla kaçırmıştır.

yarım saatçik uyusam zımba gibi olacağım ama kahve ile geçiştireceğiz.
gece 1 - 2 saatlik uyku sonunda ise gidip, 10 saatlik bir mesai zaman dilimini iskence cekerek gecirmeye calisan yazardir.
ne baktigini görür, ne konusulani duyar, ne de okudugunu anlar. bildiginiz zombi modundadir.
an itibariyle benim.
dışarıda deli yağmur, içeride hem klima hem kalorifer..
özellikle dışarı çıkıp girince (soğuktan sıcağa), öğlen yediğim yoğurt etkisini gösteriveriyor.