bugün

kaç tanemiz seviyoruz onları,kaçımız mutluyuz ofisin içine sıkışmış bütün gün sevmedigimiz insanlarla dip dibe olmak ne kadar da zor.bir çoğu dedikoducu ikiyüzlü çıkarcı.

evet efenim en nefret eden başta benim.
eğer psikopat biriyse bu iş arkadaşı, sadece yazar değil tüm ofis nefret etmektedir.
Bende bende. ohh benim gibi hissedenler olduğu için de ayrıca mutlu oldum. O ikiyüzlü kendini bişey zanneden küçük beyinli çıkarcıların ağzına kürekle vurmak istiyorum.
Ekleyin beni de.
Cadı bir kaç hem cinsimden gına geldi. Çalışılmıyor inan bu tip iş arkadaşlarıyla.
toplasan bir kaç kişiyiz yok arkadaş illa arada birileri çıkıp yalakalık yapıcak, agızlarına ıslak tuvalet terligiyle vurmak istiyorum.
Islanan çorabını kaloriferde kurutup yemek vakti çıplak ayak teşhir eden eleman nedeniyle birlik üyeliğine kabulümü arz ederim.
içinde bulunduğum gruptur. sinir küpü olmaktır.
burdayım çok nefret ediyorum sözlük. sürekli dedikodu yapmalarından fısır fısır konuşup herkese gülmelerinden nefret ediyorum. bugun kartopu savaşı yapalım dediler ve seve seve kabul ettim ve hepsine hiç acımadan en sert kartoplarını hazırlayıp alınlarının ortasindan vurdum ve cok zevk aldım. keşke sürekli kar yagsa ve bende bu şekilde rahatlayabilsem.
Onlardan ziyade onları işe alıp ekmek yemesine vesile olanlardan nefret edilir.
Neden böyleler lan denilen birliktir. Nöbeti teslim etmeme 4 saat var ve 24 saatlik nöbet diliminde kimsenin nöbeti hastanedesin sonuçta ne kadar iyi gecebilir. Hani diyorumki bunun nöbeti iyi gecmis olmalı niye hala şaka yapabiliyor kıskançlığı mıdır. Yok efendim, insanlar düpedüz kaypak, serefsiz yaa. Nasıl bu kadar konu kötülük olunca ortak paydada bulusup beraber hareket edebiliyorsunuz. yaptığınız igrenc hareketin mazereti ama bilmem kim de aynısını yapıyor olabiliyor. Yada bana e sende nöbeti böyle teslim et olabiliyor.
Açık arayan, kusur bulmaya çalışan, ağız burun eğen ve elestirilmedigi kusurları eksikleri tarafımca her daim kapatılan insanlar kendilerini mükemmel sanıyor. Degilsiniz, siz de biliyorsunuz.
Valla ne yaparsanız yapın ben sizi sırtınızdan bıçaklamayacağım ama yapabilecegimi hatalarınızdan dolayı cok iyi biliyorsunuz. Beni kendinize benzetemeyeceksiniz. Hadi eyvallah.