bugün

içmesini bilen kız ise hoş kızdır.
ayarını kaçırmıyor, oraya buraya kusup sana yük olmuyorsa iyidir.
gece clubta ordan oraya yalpalayıp, erkeklerin boynuna kendini atan, ağlayan, sarılan, öpen, kucak dansı yapmaya çalışan kızlarımız var ki onlar çok itici. Ama iki duble rakıyla hoş sohbet ediyorsa, çok hoş. Çok ince çizgi yani.
oh mis kızdır. içki içen bir sevgilim olsun istemişimdir hep.
(bkz: esrar içen kız)
Kimilerince hor görülür.
adabını biliyorsa çoğu zaman güzeldir. karşısındakinin kat be katı içmesine rağmen iki duble bi şey içip ağlama krizlerine giren, önüne gelene yazan, kusan, bayılan pek çok kişiyi avutmak durumunda kaldığı da hep olmuştur. içen de odur, eve taşıyan da. yani anlayacağınız içmesini bilmek zor zanaattir.
Adabıyla içiyorsa, hoş sohbet biriyse gayette normal olan durumdur. Hatta belli oranda çekiciliğide vardır.
Ama içtikten sonra amı götü dağıtıyorsa ve küfürlü konuşmaya başladıysa gırtlağını sikeyim öylelerinin.
Keyfinin istediğini yapan kızdır. Size ne amına koyim? içki içen erkekten de zerre farkı yoktur.
Bi kadeh de benim için yuvarlamasını istediğim kız.
(bkz: giderli)
Kocasının yanında içiyorsa başbaşa candır.
içen içer size ne amk bi bitmediniz lan insanın hayattan bezdiriyorsunuz...
afiyet olsun kızıdır. nerede duracağını biliyorsa sıkıntı çıkartmaz.
eğer başbaşa içiyorsanız her zaman daha seksi daha sevecendir.
- hic bir sey hatirlamiyorum dun gece berabermi olduk
+ nasil hatirlamazsin?
- sarhos olmusum ben!!

--Bazen yapmak isteyipte yapamadigi gunahin kilifi olur sarhosluk ve aslinda kiz o yataga girmeyi istedigini belli etmemek icin sarhoslugun arkasina siginir ve Sabah oldugunda o artik gene temiz kiz olur suclu tabiki ickidir!!

not: istisnalar kaideyi bozmaz(!)
Agziyla iciyorsa muhabbeti de hos ise tadindan yenmeyen kizdir . icmeyen de hic bir eksigi fazlasi da yoktur ayrica.
icki anlayisi biradan, belki de baileys'den ve hadi bir ihtimal egzotik kokteyllerden ibaretse pek de matah olmayan kizdir. Ama iki duble atabilecegim bir arkadas varsa buyursun beklerim.
Bugüne kadar hep içkime laf edip, içkinin bana verdiği zevki yaşatamayan sevgililerimden ötürü istediğim kız tipidir.
ne güzel kızdır o..
Bir kere samimiyetsiz kızdır. Bakire değildir.
tabiri caizse; ağzıyla içiyorsa baş tacıdır, yok içkiyle fantazi yapıyorsa vay haline durumundan ibarettir. * *
bir erkek sarhoş olduğunda eğer irade sahibiyse seni üzecek birşey yapmaz dahada önemlisi ona biri istemediği bişeyi yaptıramaz ama bir kadın alkollüyken çok daha savunmasızdır. Eşimin bana yaptığı bu mantıklı açıklama sonrası o olmadan kullanmadığım ve doğru olduğunu düşündüğüm tespit.
normal kızdır!!! kurban olun ona! kakasını yiyin!
genelde şudur;

(bkz: kusan kız)
(bkz: leş gibi kusmuk kokan kız)
(bkz: ağzıyla içmesini bilmeyen kız)

ha bunlar değilse az içen öz içen kızdır.
sözlük bir nevi toplumun yansıması ya hani; işte bu yüzden ne hallere düştük diye için için dertleniyorum. neymiş fahişeymiş . neymiş erkek olmadan içmemesi lazımmış.
asıl siz ne içtiniz? kafanız mı güzel la?