bugün

(bkz: türklere has davranışlar)
14 şubatta çoğalan durumdur.
(bkz: sarhoşken yapılmaması gerekenler)
alkolün verdiği biyolojik destek ile kendindeyken söylemediklerini yarı baygın bir halde söyleyebilme durumudur. "sonunu düşünen kahraman olamaz" haline çok benzettiğim yegane bir durumdur. kanepede uyurken odaya girip, yanında televizyon izlemeye başlayan ebevenylere korkmadan küfür edebilen bir ergenin durumuyla neredeyse aynıdır.
alkolün veridiği gazla içindeki son şeyleri kusma çabasıdır. sabah gözlerini açtığında o mükemmel baş ağrısı ile birlikte aklına gelince kendine tüm gün saydırmana neden olan bilinçsizce bir davranış da denilebilir. sonuç getirmez. en kötüsü de bu durumun tekrarlanacağını ve sonucunun veya sonunun olmadığını bilmendir.
-seviyordum lan seni allahsız!!!
dıt dıt
-kimsin sen birader
-şimdi kimsin olduk dimi? dudaklarımı öptüğün günler dün gibi ama kitapsız!!
dıt dıt
-birader yanlış atıyorsun mesajları seni tanımıyorum!
-ben de seni tanımıyorum zaten, sadece içiyordum aklıma düştün bir anda...tanımıyorsun ha alacağın olsun!!
dıt dıt
-arkadaşım yanlış anlıyorsun, mesaj atmaya çalıştığın kişi ben değilim!!!
-ben çok doğru anlıyorum aysel, zaten seni başkasıyla görmüşler mutlu olursun umarım
dıt dıt
-arkadaşım adım fehmi! ayseli tanımam etmem bak bu son mesajım yazma bi daha
-adı fehmi demek! senin için seviniyorum aysel!!
dıt dıt
-lan gavat bozdurdun ağzımı iyice olm yanlış numaraya mesaj atıyosun diyorum öküz okuman yok mu senin??
-kabalaşma aysel bi daha aramam, sormam merak etme sana fehmi ile mutluluklar!!
dıt dıt
-üzülme olm değer mi lan?
-yumuşayacağını biliyodum fehmi! sana ayseli anlatayım mı?
dıt dıt
-siktir lan!!
-bak yine başa döndük!
(bkz: yaramıyorsa içme oğlum)
yapılması gereken en son harekettir. ufacık bir görüşme, konuşma umudu varsa bile artık onu da yalan edecek harekettir. eski sevgili arkasına bakmadan kaçacaktır. yapmayın etmeyin!
ek iyi olmayan olay. sizde o kuyruk acısı yahut evlat acısı varken iyi bir şeyler yazacağınızı zannetmiyorum.

bırakın gitsin aman başka kız mı yok ! hayat kısa zülmek için değmez bir kıza arkadaşlar. biri sizin hayaınızdan çıktı mı sizde onu çıkarın, umurunuzda bile olmasın. eğer yine de mesaj atacağım diyorsanız aşağıdaki cümleyi cinsiyete göre değiştirip yollayın.

ben senin hayatından gittim oğlum hadi benim yerime koy birini koyabilirsen. küfüre filan gerek yok çok dertlendiyseniz bu tarz bir şeyler yazın gönderim lakin ağbeyiniz olarak söylüyorum hiç muhattap bile olmayın en iyisi budur.
alkolün verdiği cesaret ile eski sevgiliye hesap sormak, içinden ne geliyorsa söylemektir.
içkinin etkisiyle korkular, kırgınlıklar, gurur yokolur. çırılçıplak kalınır. sonra en içten cümleler kurulup yollanır. sabahına gelsin pişmanlık.

- nalan senin allah belanı versin.
- geri dön bana lan.
- o ihsanı silecen msnden.

*
Mantıklı bir eylem değildir.
içki içince ertesi sabah ne yaptığımı hatırlamıyorum diyen yalan söylüyordur.. öyle bir olay yok.. hafıza kaybı falan yapmaz.. normalde yapmaya cesaret edemeyeceğin şeyler yaptırabilir .. ama yaptıklarını unutmazsın.. aslında kimse unutmuyor da , işte bu güzel bi kılıf sonuçta yediğin haltları açıklayacak..
evde kalmışsın .d.
bu eylem sevgiden yapılmaz. kuyruk acısı olarak tabir ettiğimiz durumdan kaynaklı olarak gerçekleştirilir. amaç barışmak değil kendini hatırlatıp, huzursuz etmektir.
Adam gibi adamların eylemidir. Alnından öpülür böylesi..
benim eski sevgilim yapıyordu. arıyordu falan. engellenmesine rağmen aylarca bunu türlü mecralardan, türlü numaralar üzerinden yapmaya devam etti. tabi içince bilirsiniz ağızdan neler çıkabilir.

sonu karakoldu şikayetti. kimse sizin çözümsüz boktan kafalarınızın üretemediği çözümlerin çukurunda boğulacak değil. unutulamayan sevgilerin de, en uç acıların da hayatta çözüme gidecek uygun yöntemleri vardır. başka insanların alanına girerseniz karşılığını alırsınız.

kızlar siz de seviliyorum zannedip etrafta havalanarak gezmeyin. erkek ne kadar gavatlaşırsa biz o kadar seviliyoruz diye bir şey yok. bu gerçeği kabul edin.
beynine hükmedemediğin zaman, anlık tatminini yaşamak için, mastürbasyon yaparken hatunlara yazmak gibi birşey.
Bizler için alkollü telefon kullanmak araba kullanmaktan daha tehlikelidir.
Hayatta yapmam asla rahatsiz etmem.
Ambargo kalkmıştır hemen şey yapmayın normal bir durum.
Gerçekten sevdiğinde insan bunu yapmıyor kendimden biliyorum diyorum ki gitsin gitsin benimle mutlu olamıyorsa gitsin sorana en çokta bensiz mutlu olsun diyorum sevdiğinde insan kabul ediyor bunu anlıyor çıt çıkmıyor ağzından hakkında. eşle dostla dertlesirken bile üstü kapalı hislerimi döküyorum çıtım çıkmıyor o rakı masasında ama ne zaman sevdiğime inandırmaya çalıştıysam kendimi yani sevmediysem yeterince sırf kendimi sevdiğimden tutmuşsam o eli ben diyorum ki o beni sevmek zorunda topluyorum arkadaşları hemen zil zurna olana kadar oturuyorum o rakı masasına kalkana dek sayıyorum sövüyorum ona ama icten içe kendime kızgınlığım sevemedin ki sen diyorum suç senin sıçtın boşa geçti zamanınız sonra sarılıyorum telefona yazıyorum iste aklima ne gelirse dönmesini istediğimden değil rezilliğimi görsün uzaklaşsın istemi ve egomu yeterince tatmin edemeyisimden ki hep genelde dönerler ulan dönme lan seni seven insan istenmediğini ufacık bile hissettiyse seni rahatsız etmez ya da seni terk etmez gitsin ve mutlu olsun der başka ne diyebilir ki söylenmemiş sözleri vardır elbette ama sen kulaklarını kapamışsan hiç birini dile getiremez ki ardından.
loser itemidir.
Çoğu erkek de kadın da bu eylemi itici bulur bundan hoşlanacak tek insan egoist insandır yaptığınız salaklığı orada burada kendini yüceltmek için anlatır .Ne diyeyim vay halinize...
Anasına sövmektir.

içmemize gerek ayık kafayla da yaparız tşk.