bugün

bir baktım herkes " içerdemisin ? " falan fıstık diyor bana.ne ulan bu ne içerisi ne dışarısı amk. izlemiyormusun ? yok dedim." abey ıcerde ızlemeyen moldor ,efsane dizi yha" bir de söz dizisi var ki onu izlerken gülüyorum.ulan kast model ajanslardan bulmuşlar mavi gözlü düzgün herifleri asker yapıyorlar.Bu yeni nesil tam bir gerizekağlı : hiç ezel ,kurtlar vadisi,ekmek teknesi falan izlememişler boktan senaryolu dizilere efsane diyorlar.
2005 doğumludur.
hayatlarında ilk kez dizi izlemiş insanlar. ezel izlememiş bi kitle.
içerde gibi bir baş yapıtla kurtlar vadisini, ekmek teknesini aynı kefeye koyan mal beyanı.
Ayrıca misin musun soru ekleri bitişik yazılmaz amk.
Çağatay mı aras mı yhaa diye anketörlük yapabilecek nesildir. Uzak durun amk.
Öyle bir geçer zaman ki gibi bi dizi daha gelmez. Tv izlemeyi bıraktım zaten. izlemeyin sizde. iyice mal oluyoruz ülkece.
Diziler alt kültür olarak sağlam bir şiddet inşa etmeye başladı. Plazalarda geçen yakışıklı ve genç patronlara fit olan iş kadınlarının egzantirik ve sansasyonel aşk maceralarının sonuçlarına değinmiyorum bile.

Bu dizilerin inşa ettiği barzo coolluğu sonrasında Bakışları kısık, argoya meyyal, kodumu oturtan erkekleri seviyor artık kızlar. Sa

Yakında sen josep mezunları bile nargile-tespih-powerbank-araba anahtarı ile instagrama hikaye atar hale gelecekler.

Evet bencede efsane bir nesil.
kurtlar vadisi ilk 97 bölümünü izlemeyen ergendir. bir izlesin ''içeride efsanedir'' diyen kendine küfür edecek.
görsel
Ezel izlememiş.
deli yürek izleme... amaaan banane.
güncel Önemli Başlıklar