bugün

Maddi gücü victoria secret'e yetmeyen, hali hazırda Cinsel hayatı olmadığı gibi sürtünme yoluyla da olsa sevişme imkanı olmayan, kısacası külodunu sadece kendisi gören kızdır.
Bu yüzden bim'den giyinmek sorun olmaz.
Erkekler için zerre fark etmeyen durum iç çamaşırlarından çok onları taşıyan bedenle ilgileniyoruz.

Siyah, bordo seksi gösterir ama zaten hemen çıkartacağımız için beyaz olması da önemli değildir.
(bkz: le külot)
Sonuçta 'kız'dır.

Nimet lan o nimet.
hepsi analarının pazardan aldığı berrak boxerlarla geziyor. bimden iç çamaşırı alan kıza laf ediyorlar.
" abi sana don mu lazım kız mı ? " dedirtir.
A101 den 3 tanesi 10tl ye keten külot aldım.kalitesi süper.
Antalya nemi ve sıcağında nylon iç çamaşırı giyilmez, giyinen kesin vajina mantarı olur.
ğören yok nasıl olsa, seksyliğine bakmıyorum, ne rahatsa onu aliyorum.
helal don olduğu için almıştır.
bunun erkeği, kadını; bimi , şunsu, bunsu olmaz sanırım. insanlar bütçesine göre bir de rahatsa her yerden alabilir bunu . mesela pazardan alınan boxer'ın yerini kolay kolay tutmuyor internetten aldığım bazı kaliteli olanları... Makale okuyordum ben bak nereye geldim.
Kendisine ve varsa partnerine saygısı olmayan kadındır.

Not: Bütçesi başka bir şeye el vermiyorsa da saygı duyulası kadındır. Baş tacıdır.
Bim'deki Kürt kadın kasiyer kadar seksidir.
sanane diyorum başka birşey demiyorum ne kadar saygısız insanlar varya herkes eşit şartlarda değil ki. parasına göre alım gücüne göre alır yani. birgün sende çıkma don giyersen napacaksın. kınamayın kınanır hale gelirsiniz, ama cidden ucuz diyede kalitesiz naylon şeyler giymeyin sağlık için ayakkabıda böyle. kampanyalı olarak 6 boxere 200 tl bayıldım ama cok rahatlar. birde kızların özel bölgesi olduğundan bakteriye açık olduğundan mütevellit çok önemli.
sanane diyorum başka birşey demiyorum ne kadar saygısız insanlar varya herkes eşit şartlarda değil ki. parasına göre alım gücüne göre alır yani. birgün sende çıkma don giyersen napacaksın. kınamayın kınanır hale gelirsiniz, ama cidden ucuz diyede kalitesiz naylon şeyler giymeyin sağlık için ayakkabıda böyle. kampanyalı olarak 6 boxere 200 tl bayıldım ama cok rahatlar. birde kızların özel bölgesi olduğundan bakteriye açık olduğundan mütevellit çok önemli.
niye sürekli ekşi başlıkları burada da hortluyor?
Fark etmez, her türlü zikerim.
Efendi cankızdır. Ekonomiye hayat verir.. Kahrolsun victoria secret..
maddi imkan veya tercih meselesidir. olum size ne milletin donundan...
iç çamaşırı parçalama fantezisine hayat veren kızdır. o pahalı çamaşırları nasıl parçalarız yoksa.
iyi anlaşacağım kızdır. çünkü ben de paranın kolay kazanılmadığını bilir ona göre hareket ederim. işte tam evlenilecek kız benim için.
önemli olan işlevi değil mi victoria's secret olunca başı göğe mi erecek olan kızdır.