bugün

Çıkmayacak filmdir.
Yarısı çekilmiş ama acı haberle kesilmiş filmdir. Çıksa bile onu orada görünce mutlu olabilecek miyiz?
dün gece vizyona girmiştir.
http://www.youtube.com/watch?v=mD-W2QkrnyU
(bkz: hızlı ve öfkeli 7/#27450674)

https://twitter.com/Varie...status/591364059871621121

ama dedim ben birkac saat once, buna ragmen bazilari hala 7. filmin rakamlarini yakalayamaz diyor.

onu gectim 7.ci film cekilirken 8. film hakkinda yani daha ortada olmayan film hakkinda yarisi cekilen filmdir entrisi girenler var.

kimlerle yaziyoruz sozlukte bilmem.
bir beşiktaşlı olarak gitmeyi düşünmeyeceğim film.
pol volkırs olmadan nasıl olacağı merak konusu olan film.
Hayatım bu serinin yeni filmini beklerken geçti.
bokunu çıkartmaya daha hızlı ve daha öfkeli 8 , bekliyoruz.
Hayırlı olsun.
14 Nisan 2017 de Vizyona girecekmiş
Güzel filmdir filmde ki tek şey konu değil oyuncular da oldukça iyidir. Akasya durağını sadece oyuncuları iyi diyerek izleyen kişiler tepki gösterir.

Ayriyeten sonuç olarak belli noktalarda filme heyecan katabiliyorlar.
brain olmayacağından ötürü anlamsız bir film olacaktır.
O şu an çok hızlı ve öfkeli sakın sorma *
7. filmde paul walker'in kardeslerinin oynadigi sahne cok azdir.

Paul olmeden once zaten sahnelerinin buyuk bolumunu cekmisti, adam olunce kardeslerine bilgisayarlar vasitasi ile paul'un yuzu yapistirildi ve kalan uc bes sahneyi de kardesleri oynadi. bu kadar. brian o'connor olayi bitti artik. bir daha filmlerde gozukmeyecek.
Paul walker , brian o conner efsane yok ama gene de izlenir rn azından paul böyle isterdi. Rip paul. Seviliyosun.
boku çıktı (bkz: hızlı ve öfkeli 9).
Ilk 3 filmden sonra neyin üstüne koydular merak edilen serinin 8. Filmi. Ilk iki film bi başkaydı la.
Ana konusu araba olan film askeriye filmine döndü.
Ciddi manada beğenmediğim film. O kadar uçuk imkansız sahneleri sanki çok normal şeyler gibi sunulmasına çok sinir oldum. Adam yanan arabayla hızlanarak dakikalarca yol gidiyor denizaltı topridosuna elle yön verilir onlarca adam makinalı tüfekle tarar bir tanesi arabaya bile çarpmaz vs vs onlarca saçma olay var. Filme odaklanamadım bu abartılardan bi yerden sonra. Önceki filmde de böyle sahneler vardı ama bu kadar değildi. Onlarca sadece görsel olsun diye konan sahne olunca izlenmiyor film. imdb puanının 7.5 olması da film izleyici kitlesinin düşük yaşta olmasıyla ya da serinin çok sevilmesiyle alakalı sanırım. Benim puanım 6.
Kalitesiz bir serinin son filmi. izlemeden,filmin vıcık vıcık aksiyon dolu olduğunu bilmek insanın canını sıkıyor. Böyle fimlerde 2 dakika aksiyonsuz geçmez. Bu başlık ter koktu.
Git gide transformers olmaya başlayan yarış serisinin son filmi. inşallah diğer filmlerde konu araba olur.
film hakkında 3 sorum var.
1 geri viteste giden dom düz ve son hızda giden arabayı nasıl geçti dişli boyutları hesaba katılmamış.
2 200 mph ile giden araç lak diye nasıl durdu.
3 içinde tonlarca bomba olan gemi patladı ve neden hiç buz erimedi.
galiba bu filmleri sözelci gibi izlemek gerekiyor. yahu biraz dikkat edin insanların büyük çoğunluğu fizik dersi görüyor!
(bkz: ilk 3 filmi bende destekledim) ama boku çıktı bu serinin.
Dünyanın en kolpa 3-4 filminden bir tanesi. Evet.
Ilk yarısı saçma ikinci yarısı güzel olan film seriyi 6 dan sonra baya bozdular.
Konu arabadan çok çatışmaya dönmüş.