bugün

Yok artık dedirten gelişme.
yakın tarihte ülkede yaşanan bir olayı akla getirmiştir. şimdi burada kadın çalmış yakalanmış ve çaldıkları ile beraber faiz olarak gübre bırakmış.

zamanında çalıp yakalananlar vardı. biz çalmadık o paralar yerleştirildi diye konuşuyorlardı. sonradan yerleştirilmiş denilen paraları faizi ile beraber geri almışlardı bavullar içerisinde.

hırsız aynı hırsızlık yapmış. yakalanmaları aynı yakalanma çalarken yakalanıyorlar. hırsızlardan birisi dükkana sçıyor ötekiler koca memleketin içerisine sçıyor. velhasılı hırsızın her türlüsü mikrop pislik iğrenç oluyor..

hırsızlar rahatsız olmuş kıyamam. çalmayın çalana destek olmayın entry eksileyerek yaptığınız / savunduğunuz hırsızlıkları kapatamıyorsunuz işte.
çok şaşırmadığım hadise.

bunlardan birkaç tanesi de benim dükkana girmişlerdi vakti zamanında.
tam sekiz kişi. dükkana girdiler. herkes bir mala saldırıyor bizleri sorularıyla meşgul ediyorlar falan. tabi bizim gözümüz mallarda, her an indiregandi bekliyoruz. sürekli alıp alıp bırakmalar. en son bebek alıp 200 tl verdi para sahte. dedim bu para sahte ver malımı sonra bir yaygara çıkardılar kadın zaten direk soyunmaya başladı bana tecavüz ediyolar bana tecavüz ediyolar diye bağırmaya başladı. bunları üç kişi dükkan attık ama teyze kadın madın dinlemeden tekme tokat. hadi dedim şimdi dışarıda bağır.

illetlerdir. dikkat etmek lazım. muhatab olmadan direk darp yoluyla dışarı.
bu conolar iğrenç insanlar ya. her şey beklenir bunlardan.
O anda akla gelme ihtimali nedir hocam bu eylemin? O anda aklına geldiyse nasıl bir beyin var ki bunlarda.

Yoksa önceden planlı mı? işler ters giderse oturur sıçarız mı diyorlar.

Vay amk.
Adana çık aradan! Bir sefer de gündem olmasın adana. Biz adana'yı böyle sevmedik.
bi arkadasım vardı bunun kız arkadası nezaman kavga etseler tuvalete gidip kakasını yapıyormuş. ses yükselince kakası geliyormuş yani psikologlardan acıklama bekliyoruz bu davranısın temeli nedir.
Çingenedir sıçar a.q.
hani böyle yanlış birşey yaparsın da 'hay amk. şimdi sıçtık' dersin ya, hah işte bu eyleme geçmiş hali. öyle 'sıçtık' diyip işin içinden sıyrılmak yok. gerçekten sıçıp yaptığın yanlışın hakkını vereceksin.

not: bunlar nasıl insan amk.
-amirim hırsızı kıskıvrak yakaladık!
+işte şimdi sıçtı!
-az önce de sıçtı amirim.
+ne?
-he!
" ben böyle dükkanın içine mıçarım " demiştir.
cano: doğum günümdü.
demiştik ; hırsızlar memleketin içine sıçıyor diye de inanmamıştınız. ahan da n'oooldu ?
noluyo yaaaa
abi noluyo yaaaa
ananı ski noluyo yaaaa
lan ben nerelere geldim yaaa.
güncel Önemli Başlıklar