bugün

müslümanlığını gözden geçirmelidir. hırsızlığa göz yumar. günahkardır.
imanından şüphe etmelidir.
cahildir, kördür, sağırdır, maymundan gelmediğini bildiği halde bunu yapandır.

görsel
Ak partilidir.
cehaletin en büyük örneğidir.
http://www.beyazgazete.co...-cirkin-taciz-423963.html

bunlara oy vermeyen müslümandır...
türkiye de yaşıyordur.
Adam hizmet ediyormuş ama öyle demeyin.
turkiye'deki muslumanlarin % 43 civarı icin geçerli olan tanimlamadir. ayrica, allah'in bazılarını yaratirken dusunme kabiliyeti koymayi unuttuğunun kanıtıdır.
körü körüne inanan ve partizanlık yapan bir tiptir.
DiBEK DÖVÜCÜNÜN HINK DEYiCiSiDiR.
" ÇALIYORSA BENiM PARAMI ÇALIYOR SANA NE LAN" DiYENiN LACiVERTiDiR.
(bkz: akp seçmeni)
bunun hesabını öteki dünyada veremeyecek olan Müslümanlardır. Allah sorar bunu demekten kendimi alamadığım konudur.
gerekçesi 'dini yok etmek isteyen chp zihniyetine karşı tek kazanabilen dini koruyan akp diye veriyorum' dur.
bizzat geçen gün kendim duydum.
düşünemeyen müslümandır..
çok yanlış gelmiş müslümandır. (bkz: gerçek islam bu değil)

bir de bunların oy çalan modeli var ki, daha bir akıllara zarar. https://www.youtube.com/watch?v=5X87M9EUGMY
müslüman değil menfaatçi ibnenin tekidir.
hırsızın günahına ortak olandır. evet.
akpaçiler ahh be akpli dünya ahh be.
kürtlere oy veren türklere şaşırırlar bir de.
harama ortak olan müslümandır.
haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.
(bkz: müslümana yezid diyen müslüman)
arkadaşlar merhaba bende bir müslümanım ama hekezi açıkseçik konuşmaya davet ediyorum; burdaki hırsız kelimesinde ne demek istediniz tam olarak anlıyamadım.....

eğer sayın cumhurbaşkanımız vebaşbakanımız olan sayın tayyip erdoğan^a dediyseniz gerçekten ayıp ediyosunuz. internet ortamındayız çok küfürlü konuşmak istemem: ama kendisi bence iyi bir müslüman ve hırsızlık yapacak bir karakterde deyildir. ben hep oyumu akpartiye attım diyer partilere de saygım sonsuz asla ve asla gözü dönmüş bir partici diyilim ama bence son yıllarda hükümet çok büyük işler yaptı.

yani anlamadım tam olarak. ben yanlış anladıysam eyer sorun yok. yani demek istediğim böyle bir müslüman zaten olmaz.