bugün

-hüseyinnn tıkırtılar geliyo kalkta bak ya korkuyorum
+ya boşver kedidir o kedi.
en sevmediğim hayvan cinsidir. bir keresinde evime gece girmiş bu denyo. (ben genelde ışık açmam evde bilgisayar-laptop kullanırken) sonra gözünü hastanede açtı. ne kadar sevmem siz anlayın.
az önce fatih semtinde yakalanan ve zerre türkçe bilmeyip ağabey birhkine bakıyhrom çaklcktım diye ağlayan kişinin yaptığı meslek.
George hagi'nin bildiği tek türkçe kelime...

http://www.youtube.com/watch?v=bbiRWp2II0M
Her gece çıt sesi duyduğumda elime deodorantı aldırma sebebidir. deodorant hani insan öldürür ya, öyle işte.
zenginin malını çalan yoksula değil, yoksulun emeğini sömüren zengine hırsız denir. kimin lafı idi hatırlamıyorum lakin fena lakırtı diil.
görsel
görsel
görsel
az önce karakol'un olduğu mahallede evlere girmeye çalışan, şans eseri gördüğüm ve karakoldaki polislere şikayet ettiğim fakat polislerin 5dakkada anca karakoldan çıkması ve hırsızın kaçmasıyla sonuçlanan hadise.

fıldır fıldır camlara bakıyor itogluit valla o kadar rahatki.
bazen trajikomik olayların baş aktörüdür.

"Konya'da bir apartmanın 2'nci katındaki evden 30 kilo et, kaşar peyniri, masa örtüsü ve su ısıtıcısı çalan 30 yaşındaki R. S., kaçmak için balkondan atlayınca, devriye halindeki polis otomobilin yanına düştü.
Olay, geçen çarşamba günü saat 23.00 sıralarında merkez Karatay ilçesi Hacı ibali Mahallesi Cemre Sokak'ta meydana geldi. R. S., bir apartmanın 2'nci katındaki eve hırsızlık amacıyla girdi. Ev sahiplerinin geçen kurban bayramında kestikleri ve derin dondurucuda sakladıkları 30 kilogram kurban eti ile 500 gram kaşar peyniri, masa örtüsü ve su ısıtıcısını alıp elindeki çuvala koyan S., kaçmak için balkondan atladı. R. S., o sırada devriye halinde olan polis otomobilin yanına düştü. Polisi karşısında görünce şaşıran R. S,, kaçmaya başladı. Kısa süren kovalamacanın ardından yakalanan S. gözaltına alındı. Hırsız, polise verdiği ilk ifadesinde, 'Eti arkadaşımla birlikte mangal yapıp yiyecektim."

yorumum :

--spoiler--
kurbanı olduğu gibi buzlukta saklarsan, biri gelir hakkını alır ! aferin.
--spoiler--
Lüleburgazda o kadar yürekli hırsızlar vardırki adamlar 3 polisin evine girip leptop çalmıştır o kadar yüreklidirler bugunde boş darenın su saatini çalmışlar sokak sırf su helal olsun demekten başka bir sey dıyemıyorum.
Soyguna için girdiği ev, emekli öğretmen evi olunca para bulamayıp çekirdek çerez götürdüğü anlaşılmıştır. (gerçek)
(bkz: siyasetçi)
emek çalan şerefsiz, hapishaneler de dahi sevilmez.

görsel
Benim evime girmesi ile hayatının hatasını yapacak olan kişidir, ömrü hayatı boyunca benim gibi bir psikopat ve ruh hastası birinin elinden, ayaklarının üstüde yürüyerek kurtulamaz.
http://genelkultur.com.tr...-karsi-korumanin-10-yolu/
iki katlı ve garajlı bir evde oturan aile tam yatmaya hazırlanırken karısı kocasına:

- "Garajdan sesler geliyor", der.

Adam camdan sessizce dışarı bakar, garajın ışığı açıktır ve iki kişi eşyalardan bazılarını taşımaktadırlar.

- "Evet", der adam.

- Dışarıda iki kişi var bizim eşyaları götürüyorlar.

Bunun üzerine hemen telefona sarılır.

- "Alo, memur bey, şu anda bizim bahçede iki hırsız var ve garajdaki eşyalarımızı çalıyorlar. Acele araba gönderin", der.

Bunun üzerine polis:

- "Evin içindeler mi?" diye sorunca adam;

- "Hayır garajdalar", der.

- "Tamam o zaman, içerden kapıları iyi kilitleyin ve ses yapmadan evde bekleyin. Eğer zamanımız ve arabamız olursa göndeririz, çünkü şu anda hepsi meşgul."

Adam telefonu kapatır ve bir süre bekledikten sonra tekrar polise telefon eder.

- "Biraz önce size evimde hırsız var diye telefon etmiştim. ikisini de vurdum", der telefonu kapatır.

iki dakika geçmeden bir sürü polis arabası ve bir de ambulans gelir ve hırsızları suç üstü yakalarlar. Memurun biri adama yanaşır:

- "Hani adamları vurdum demiştiniz?"

adam da:

- "Hani siz de şu anda arabamız yok demiştiniz!"
Abimin şirket arabasına bu sabah uğrayan orospu çocuğu. Ne iş yaptığını bilen biri tanıdık birinin olması muhtemel orospu çocuğu. Anası sikişmiş, hayatta çalmaktan başka bi bok bilmeyen yaratık. Emek hırsızı, hayat siken, yuva yıkan, birikim çalan orospu çocuğu... anasının da babasının da suçu var bu orospu dölünü dünyaya peydahladıkları için. Anasının Amını babasının kanını sikiyim ben bunların. Ne kadar küfür etsen de için soğumaz bu orospu çocuklarına karşı...
sabah sabah yedi ceddine küfrettiğim kişidir. gece dükkana girmiştir, yemiştir içmiştir, sandalyeleri birleştirip üzerine uzanmıştır ve akabinde 2 tanecik ufomu alıp münasip yerine taktırmaya götürmüştür. ulan tanesini 70 tlye aldım lan onları ikinci el kaça okutacan da parası ne olacak?

Edit: 10 gün aradan sonra dükkanımızı tekrar ziyarete gelen orospu çocuğudur. Bu seferkı çaldıkları ve harici masraf ve ezıyetı daha fazla olmuştur. El havlusunu niye çalıyorsun? Kuçuk paketlerdekı oralet ve 2sı bir arada nescafelerımızı bile calmis dayyuslar. Çaldıkları semmsıyelerı de gotlerine sokup acsınlardır. Dukkana girerken boka basıp giren orospu çocukları dükkanı bok içinde bırakmışlar. Bunlar hırsız değildir orospu çocuğudur.
bazılarının yeni lakabıdır.
kazlıçeşme de götünün kılları tarafından aklanmaya çalışılan insan.
Araba teyplerinin sık sık çalındığı bir mahallede adam arabasının ön camına;

- "Araba teybi yok, boşuna uğraşmayın" diye not bırakmış.

Sabah kalktığında arabanın olduğu yerde yeller esiyormuş ve yerde bir not;

- "Üzülme ben taktırırım."
akp ile eş anlamlıdır.
akp yönetimin de müslümanlığın sünnetlerinden sayılan hede.
yani yoksa neden savunsunlar ki biz imanı yanlış anlamışız.
güncel Önemli Başlıklar