bugün

seçimden sonra bazı parti yandaşlarının ortaya attığı iddiadır. birini ya da bir kuruluşu suçlamak bu kadar kolay olmamalıdır. hangi parti ya da kişi olduğu fark etmez, bu itham kime yapılsa aynı tepki verilmelidir.
istanbul da oyları çalınan vatadaşların haklı olarak verdiği tepkidir.

ulan nasıl bir algılayış bu neden kimse konuşmuyor,oy diyorum lan çalınmış diyorum,spikerin elinde oylar vardı şaka filan degil bu oy kardeşim oy bu!

sultangazi den çıkıyor bu oylar akp nin güçlü olduğu yerlerden değil!
ankaradan da yanmış oy pusulaları çıkmasıyla kesinleşmiş olay.
adam oyu çalmış sonra gitmiş çöpe atmış. bırak allah'ını seversen.
yanmış oy bulmuşlarsa kabulüm ama mantıklı düşünün. böyle bir işe giren adam pusulaları tamamen yakmadan nasıl bırakır.
çalınan oy pusulalarının ardından kızgın insanların haklı olarak attığı tezahürat tır. (bkz: copten cıkan oy pusulaları)
"bu çocuklar çok yaramaz evden kaçarken buzdolabıyla halıyı çaldılar" (bkz: necmettin erbakan)
Cumhuriyet kuruluş tarihinden yaklaşık 9 yıl önceki akp liderliğine kadar olan dönemde türkiyenin dış borçları yaklaşık 250milyar dolar peki akp liderliğinin günümüze kadar olan zaman dilimindeki dış borç iki katı. Yaklaşık 500milyar dolar. Türkiye yine krizlerde. Türkiye yine borç batağında. Ekonomimiz süper diyenler sadece kendilerinden bahsediyor. Evet siz denizlerin hakimi çoluğunuzla babanızla ticaretin efendisisiniz.
Siyasi Parti için kullanınlan idda.

Halktam Bir soru yukselir ;

Hırsız olmayan Hangisi ?
KÖR KÖRE KÖRÜNE SIÇAYIM DEMiŞ DURUMUDUR,CESUR HIRSIZLAR PARTiSi LAKABI HENUZ UNUTULMAYAN BiR GÜRUHUN BiR BAŞKA GÜRUHU SUÇLAMASI TRAJi-KOMEDiDiR.
görsel

Zencani'nin "Türkiye'de 8.5 milyar dolar rüşvet dağıttık" iddiasının araştırılmasına AKP ''hayır'' dedi...

(bkz: hırsız tanıdık galiba)
derler tabi neleri örtbas etmediler ki bunu da etmesinler. zarrab dan tut ensar vakfına ve daha niceleri..neyse ya düşmez kalkmaz bir Allah. cennet de cehennem de burada. bekleyip görelim.
pröfösörlör bu konuda.
oo profösör naber.
Birde cem uzan a hırsız derler. Hırsızlığı ispatlayın deriz tık yok. Ayakkabı kutularını savunmaya devam etsinler.
görsel

https://odatv.com/haydarp...cekiliyor-18101957_m.html
hırsız akabe.
hırsız akabe.
Müzik aleti hariç her haltı çalan partidir, Kahramanı da inek hırsızıdır.
--spoiler--
cimere şikayet ettim .
-spoiler--
15 temmuz paralarının üstüne yatılmasını mı? Helal olsun.
Güzel başlık taktir ettim alkışlıyorum hatta.
"çünkü kalbimizi çaldı"...
yok bu başkaydı; son zamanlarda daha çok genç insanların hayatlarını çalmakla meşgul.
"para-kan yine geldi buraya..."
öyleydi.