bugün

Anne babasında kime karşı ne nefreti varsa buna Hıncal, kardeşine Öcal ismi vermişler.
Çirkeflik yetim, çiğlik öksüz kaldı. Artık midemizi bulandıramayacak. Bu memleketin birleştirici güçlerinden biri Mehmet Barlas diğeri ise Hıncal Uluç nefretidir
Türkiyenin birleştirici gücüydü. Herkes nefret ederdi rahmetliden.
bir eksiklik hissemeyeceğiz. defne onu yıllarca bekledi !..
vefat haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine sabır dilerim.
Ölmek kolay iş, yaşamak zor olan. Huzurla uyu Defne Joy Foster.
itici bir herifti. Katalin hislerimize tercüman olmuş. Allah rahmet etsin, ne diyelim.
yalnızca bal küpü çay reklamıyla hatırlıyorum kendisini.
Bu adam geçen ay ölmemiş miydi?

Tuhaf bir dejavu yaşadım az evvel.
ekşi sözlük'te arkasından demediklerini bırakmamışlar. bir insanın hiç mi seveni olmaz yaa.
Hayatını kaybetmiş.

Defne Joy foster'ın ölümünden sonra "su testisi su yolunda kırılır" gibi bir açıklama yapmıştı. Önceden her ölüme üzülürdüm, şimdi değerli hislerimi idareli kullanıyorum.
Öbür tarafa gitti geldi diyorlar.

Kesin Allah’ı da beğenmemiştir.

“Ortam hiç hoş değildi, Allah çalışmıyor, cennet dedikleri koca bir yalan”

Falan bekliyorum ben…
farkında mısınız bazı insanlar o kadar hastalığa rağmen hiç ölmüyor...
"Allah sevdiği kulunu erken yanına alırmış" derler. Hıncal'ın durum pek parlak değil sanırım öteki tarafta.
Harbiden son durum ne?
ölmeden mezara koydunuz aq.
kavga etmediği ve buna rağmen dostum demediği bir ben varım herhalde oda hiç karşılaşmadık ondandır. yaşlandıkça huysuzlaşan bir yapısı vardı. Doksanların şen şakrak olur olmaz gülen Hıncal uluç gitgide alıngan asık suratlı sürekli ona buna çatan huysuz bir ihtiyara dönüştü. On sene önce ölse her ölüm yıldönümünde anılır yadedilir biri olabilirdi ama bu gün en yakınları ve ona ustam hocam diyenler bile mesafeli. eskiden olumlu ılımlı yazılar yazarken son zamanlarda tam tersini yapan bir yapıda idi.
Hıncal diye isim mi olur yahu, kardeşinin ismi de Öcal.

Bu isimleri koyan ebeveynlerinin ruh halini merak ediyorum.

çok kavgacı ve Dili fazla sivriydi.

Fatih Terim'i yıpratıcı polemikleri vardı sanırım, yanlış hatırlamıyorsam.
(bkz: Herbokolog)

Ve her herbokolog gibi her şeyi yarım yamalak bilip herkesten iyi biliyormuş gibi konuşur.

Herkes bir şeye beyaz derse siyah der dikkat çekmek için.
Defne joy Foster fetoya fetö dedi diye başta Gökçek bu kıza saldırdı Twitter'dan. Sonunda kadın fetocu Mehmet Altanın oğlu tarafından öldürüldü. Öldüren kişi aynı zamanda Hıncal Uluçun akrabasıydı. Hıncal yeğenini savunmak için su testisi su yolunda kırılır diyerek ölen genç kadına çamur attı. Futbol benim umurumda değil. Bu yüzden bu kibir abidesi adamdan nefret ediyorum.
öldü, komada, yoğun bakımda haberlerine bir kenara koyarsak bu adamın kime ne zararı vardı da linç yiyor? anlamak mümkün değil. burası da ekşi'nin küçük bir kopyası mı ne? adam entelektüel seviyede. bunu kabul edelim. sinema, spor, tiyatro, uluslararası politikada iki la edemeyecek adamlar gelmiş hıncal abiyi yerin dibine sokmuş.hhe defne'ye laf söylemiş. adamın 90 yıllık gazetecilik duayenliğinden aklınızda bu mu kaldı?

ha bir de bu adam gs'li diye gömen embesil seviyeden biraz yüksek zekaya sahip renktaşlarım(ben de fenerliyim) var. onlar zaten kurtarılamaz cehaletin eşiğinde.
anlamsız gülüşleri ile hatırlanacak. vardı veya yoktu, mühim değildi.
nasıl bir ülkeyiz? Bir adamın sağlık durumu ile ilgili düzenli bir bilgi akışı neden sağlamaz yakınları?
Nalları dikmemiş daha.

fenerbahçe düşmanı ezik !
ıncal uliç öldü mi?
Idsız acun kaldı mi?
imdi ürek urkulur.
güncel Önemli Başlıklar