bugün

hayatta olsaydı "galatasarayı şampiyon yapmayacaklar" algısına başlardı bugün.
Defne joy foster’a söylediklerinden sonra bir şey dileyemediğim adam.
Hıncal yaşarken onu hiç sevmezdim çünkü olur olmaz her şeye burnunu sokan bir tipti. Şimdi geberdi gitti iyi oldu itoğlu ite. Gıcık herifin tekiydi. Çirkeflik yetim, çiğlik öksüz kaldı. artık midemizi bulandıramayacak.
Zamanında Defne Joy Foster gibi masum birisine çok hakaretler etti.
Ateşi bol olsun.
defne joy foster ölümü hakkında hıncal uluç'un söylediklerine tepki gösterenler iki yüzlü.
öyle ya...
tv de gündüz kuşağında ekranlara çıkan köylü anadolulu eğitimsiz cahil akılsız insanların atv veya star da ya da show vb kanallarda yayınlanan rezilliklerine bakıp laf söyleyenler konu defne joy foster olunca hıncal uluç'u linç ediyor.

https://imgrosetta.mynet....ile/15965866/640xauto.jpg

hıncal uluç neden bunu demiş?

kimseyi haklı-haksız çıkarmak, yargılamak için değil de durumu açıklamak açısından...
evli kadın, sabaha kadar içiyor eğleniyor ve sabah 4 de evine, kocasına, çocuğuna gideceği yerde başka bir adamla o adamın evine gidiyor.
kadın da kronik rahatsızlık var ve devamlı ilaç kullanıyor. kadın adamın evinde rahatsızlanıyor ve ölüyor.
adamın verdiği ifade de "cinsel bir birleşme olmadı, sadece duygusal takılıyorduk" oluyor.
adli tıp raporunda 15 doktorun ortak kararı oy birliğiyle otopsi (toksikolojik) raporunda kadının kanında bulunan sulbuttanol, pheniramine, caffeine, etanol gibi doping listelerinde olan, alkol başta olmak üzere enerji içecekleriyle bazı uyuşturucularda ve ilaçlarda olan maddelerde kimyasallarlar-organik bileşenler kanında bulunuyor.
tüm bunlar üst üste gelince ölüm kaçınılmaz oluyor.

örn: enerji içecekleri ile karıştırılan içkiler (başta votka çeşitleri olmak üzere) insan vücudunda nasıl bir etki yapıyor, biliyor musunuz?
insan vücudunu araba olarak düşünürseniz, hem gaza hem firene sonuna kadar basmak gibi bir etki gösterriyor deyim de her zeka ve eğitim seviyesinde olan insan anlasın.
hele ki bir de alınan uyuşturucu-uyarıcı etkisi olan psikoaktif destekler ile en sonunda insan vücudu fazla yük binen elektrik hattının sigortayı attırması gibi devre dışı kalıyor.
Sevmezdim, hala sevmiyorum. Herbokolog denen kavramın bayrak taşıyanlarındandı rahmetli.
yahu tamam yavşak bir herifti. ölümüne zerre üzülmedim. ama defne tamam neşeli eğlenceli bir tipti falan ama çok da matah biri değildi be.
sürekli bir kör ölür badem gözlü olur durumları var memlekette. gerek yok bu kadar abartmaya.
defne joy foster üzerinden yüklenilen kişi.

kerem altan'a, mehmet altan'a, ahmet altan'a da aynı şeyi bekliyoruz.

pardon.
kerem altan ve mehmet altan hdpkk'lı idi.
ahmet altan da y-chp'li ve kk'ci idi.
onların dokunulmazlıkları oradan geliyor.
onları nasıl unuturum ?

not: bir müptezel.
not2 : huzur içinde uyu defne joy foster !
Olmemis miydi lan bu adam zaten ? Yanlis mi hatirliyorum aq ?

Neyse iyi bilmezdik. Allah affetsin artik.
hayatta, hiç bir şekilde düşüncelerimin örtüşmediği, ikinci insandır. birincisini duymak bile istemezsiniz.
Sağlam tokmakçıydı.
Sabah olsa da esra erol izlesek.
bazı insanlara ne olursa olsun üzülemiyorum nedense...
Nüfuzlu bir aileden gelmiş en boş beleş adamlardan biriydi.

Araştırılıp öğrenilsin.
Defne için yazdıkları milyonlar tarafında ağır şekilde eleştirilince; "Allah rahmet eylesin fakat ben bu kadına da ölümune de saygı duymuyorum" gibi bir cümle daha sarf ederek, yaptığınin "hata" değil, aksine fanatik bağlamda onun fikri olduğunu bir kere daha pekiştirmiştir

Biz de o'nun için; "Allah rahmet eylesin fakat kendisine saygı duymuyorum" diyerek iade-i ziyaret yapınca adil olduğumuzu düşünüyorum.
Hiç sevmezdim.
Herkes takılmış bir defne joy foster .
Burada elbette bir hata yaptı,
Böyle bir üstadın ağzından çıkmaması gereken cümleydi.
Bilinçsizce linç eden çoktur . Kınıyorum onları..
Bu yazdıkların o"nu taraf tutuyorum anlamında degil. Genişe bakınca o'nunda bu camiada bir statüsü olduğu içindir.
Mhp'ye yakınlığı az bilinirdi. Bu yakınlığa rağmen marksist artıkların domine ettiği medya sektöründe duayen kabul edilmesi müthiş başarıdır. Çocukluğunda aile dostları alparslan türkeş e arslan amcam dermiş. Allah rahmet eylesin, gördüğümüz kadarıyla iyi adamdı.
Hiç sevmediğim bir gazteciydi. Fenerbahçe düşmanlığıyla öne çıkan bir şahıstı.
Şimdi rahmetliye soruyorlardır "su testisi su yolunda mı kırılır" diye. inşallah sessiz kalmaz.
anlamsız gülüşü, gereksiz taklit edilişi ve galatasarayla yaşayıp ölmesi...
ağabeyi öcal uluç.
isimleri çok manidardır.
hıncal, öcal!
nihayet amk.
Çocukluğumdan beri okuduğum köşe yazarıydı. Keyifle okurdum kendisini. Gerçekten üzüldüm.

Allah rahmet eylesin...
Son sözleri;"Galatasaray taraftarı olmaktan yine utandım, Fenerbahçe'yi şampiyon yapacaklar" olmuş merhum.
bugün 83 yaşında hayatını kaybetmiş.

https://www.hurriyet.com....=t.co&utm_medium=post
bundan onbeş yıl önce emekli olsa hiç bir şeye karışmasa ölümü ülke çapında daha çok üzüntüye sebep olurdu. Ama yaşlandıkça inatçılığı sivir dili artık çekilmez noktaya gelmişti en yakınları onu idol görenler ağabey bilenler bile yaka silkmişti oda iyice inada bindirdi. işinde en iyilerden biri idi. ama illa farklı olacağım saplantısı onu yedi bitirdi. Ölümündede kendi inadı sebep oldu. Doktorlara güvenmedi illa kendi doktorumu isterim diye yurtdışındaki doktorunu günlerce bekledi. Tedaviyi geciktiren ve hastalığını geri dönülmez noktaya götürende bu inadı oldu. Ne diyelim Allah yakınlarına sabır versin. kapıyı kendi anahtarı ile açmak kitabı çok güzeldir tavsiye ederim.
güncel Önemli Başlıklar