bugün

haklıdır. adam gibi galatasaraylılar olmadığı sürece adam gibi galatasaraylılar da olmayacaktır.
Sonuna kadar haklıdır. Benim içimden geçenleri noktasına varana kadar yazmış. ilk defa ona katılıyorum.
Sevmediğim adamdan, beklemediğim cümleler. Uzun zamandır böyle samimi olmamıştı. Katılmasamda tebrikler hıncal abi. bu sefer hınç almak için değil, içten yazmışsın.
bu adam tam bir gerizekalı! gazetede okudum yazısını, eyvallah hıncal baba haklısın her şeyde ama ali sami yen demek adnan polat demek değil. adnanla yüz yüze gelmek istemiyorsan gider kapalı alttan-üstten izlerdin maçı. sen o ruhu yaşlandıkça öldürmüşsün kendi içinde, adnan'ı bahane etme boşuna!

ve artık öl, bırak lan mankenlerle takılmayı.
hıncal uluç'un evrenin askerleri olmasıdır...
kendini üniversiteye gittiğini sanıp gerizekalılıkta son noktaya ulaşmasıdır.
az önce okuduğum ''siktir lan senin gibi 30 milyon insan var zaten galatasaray'lı olsaydın bırakamazdın'' dediğim yazıdır.
son cümleye kadar katıldığım yazıdır .
fakat tt arena yeni ali sami yen'dir,onun dışında helal olsun.
galatasaray taraftarını rahatlatan bir açıklamadır.
(bkz: vaka i hayriye)
sonuna kadar haklı serzeniş ve protestodur.

adnan polat'ın düne kadar yaptıkları "iş bilmemek" diye bile adlandırılabilir (öyle değil ya, neyse) ancak dünkü tavrını tanımlayan her söz ve tümce g.g.'dir.

sen kimsin lan, galatasaray taraftarı'nı aforoz ediyorsun, dürrük!
(bkz: hıncalsa eğer her şeye değer)
(bkz: magnum)
(bkz: dondurma)
(bkz: patates mi bu)

(bkz: ne donduruyosun amık)

şeklinde yorumlar uyandırdı bende.
duygusal bir yazının sağından solundan saçma sapan gerekçeler uydurularak kaleme alınmasından sonra ortaya çıkan ucube karar. çok yakında hıncal abimiz bu kararından vazgeçer, yazdıklarını da unutur. yazısı duygusal bir anına denk gelmiş, hepsi bu.
adam gs ne zaman kötü gitse donduruyor taraftarlığını. kötü gün taraftarıdır kendisi.