bugün

hüsnü nemlendirici de neutrogena şirketinde yönetim kuruluna girdi.
izmir’in Bergama ilçesinde yaşayan klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici, AK Parti tarafından 1. sıra meclis üyesi adayı olarak gösterildi.
Deniz seki’yi ve gözümdeki yerini bitirmiştir.
o kadar moralim bozuk ki beni hüsnü bile gelse şenlendiremez. *
yaş aldıkça yakışıklığı artan bir abimiz... sanatının ustasıdır.. son bir iki haftadır tv'de izleme fırsatım oldu. artık adından usta diye bahsedilecek bir noktada.
Deniz seki'den ayrılinca kendine gelmiş olan karizma adam.

Yahuşuklu. Oyşhh.
Bergama çingenelerindendir.
Yıllar geçse de sanatına hayran kaldığım bir isim. Çok güzel yorumluyor şarkıları.
Ağzına aldığı klarneti kuvvetlidir.
Ustadır, üstaddır, klarnette bir numaradır.
Bi büyüğü bitirme sebebidir.

(bkz: dertler derya olmuş)

(bkz: yıkılmışım ben)
erkeğin kezbani.
12 yıllık karısını deniz sekiyle aldatmistir.
üstelik de 2 çocuk babasıdır utanmaz.
ne içiyorsan aynısından bana da ikram et,çaysa çay rakı ise rakı diyerekten seslendiğim kederlendirici.
kendisi gibi müzisyen olan 90 yaşındaki anneannesi hayatını kaybetmiştir.

http://www.sozcu.com.tr/2...ricinin-aci-gunu-1283695/
türkiye' nin en iyi klarnetçisidir net.
deniz seki'nin "iyisin tabi" şarkısını yazdığı klarnetçi. ben bile şarkıyı dinlerken böyle utanıp kafamı önüme falan eğiyorum acaba bu adam ne yapıyordur? insan kafayı yer lan, o kadar ağır lafları yedikten sonra.
Soyadına inat ne zaman dinlesem hüzünlendiğimdir. Bilerek böyle bir soyad mı seçti acaba.
harika bir yetenek. adam fena çalıyor klarneti. evet.
türkiye ülkesinde sanatçıların genelde özel hayatıyla ilgilenildiğinden dünya gezegeninde en saygın sanatçılarla verdiği konserler resitaller genelde umursanmaz. yaklaşık 10 yıldır kendisini dinler severim. kimle seviştiği kimden çocuk doğurttuğu umurumda değildir. ama çocuklarına sahip çıkması ve birine sanatını aktarması ilgim dahilindedir. günümüzde baba mesleğinden utanç duyan gençliğe inat kendi sanatını icra eden süper yetenekli bir erkek çocuğu vardır. enstrumantal müziği sevmemle doğru orantılıdır kendisiyle olan ilişkim. bir bestede söz olmasına gerek yoktur kanımca. şarkıyı dinlediğinizde sanatçının yazdığı sözler duygularınızı sınırlar sadece onun çektiği acıyla-onun verdiği coşkuyla sınırlanır duygularınız. enstrumantal müzikte ise müziğe siz yaşanmışlıklarınızla hayal dünyanızda sayfalarca söz yazarsınız ki anlamlı olanda budur.
cafer nazlıbaş ile yaptığı (bkz: feryad-ı kemane) albümünün hasret adlı düeti vokal anestezi niteliğindedir. usta dinleyicilerine tek nefeste üflediği 2:02-2:31 arası burada ne anlatılmak istenmiştir? sorusuna ucu açık yorumlara meyil vermiş, kafasının güzel olmadığını iddaa edenler ortamında birtakım tartışmalara sebep olmuştur. nitekim bir mustafa kandıralı, serkan çağrı değildir. *
türkiye ülkesinde sanatçıların genelde özel hayatıyla ilgilenildiğinden dünya gezegeninde en saygın sanatçılarla verdiği konserler resitaller genelde umursanmaz. yaklaşık 10 yıldır kendisini dinler severim. kimle seviştiği kimden çocuk doğurttuğu umurumda değildir. ama çocuklarına sahip çıkması ve birine sanatını aktarması ilgim dahilindedir. günümüzde baba mesleğinden utanç duyan gençliğe inat kendi sanatını icra eden süper yetenekli bir erkek çocuğu vardır. enstrumantal müziği sevmemle doğru orantılıdır kendisiyle olan ilişkim. bir bestede söz olmasına gerek yoktur kanımca. şarkıyı dinlediğinizde sanatçının yazdığı sözler duygularınızı sınırlar sadece onun çektiği acıyla-onun verdiği coşkuyla sınırlanır duygularınız. enstrumantal müzikte ise müziğe siz yaşanmışlıklarınızla hayal dünyanızda sayfalarca söz yazarsınız ki anlamlı olanda budur.
onun yediği halt yüzünden deniz seki hapse girdi...

azıcık da seki'nin dangalaklığı tabi...

ikiliden biri satıcı biri kullanıcıydı. deniz seki kadın olduğu için ve daha ünlü olmasından dolayı olayın büyümeyeceğini sandı suçu yüklendi. şenlendirici gırnatasına üflerken seki hapis yolcusu...

ne oldum dememeli, ne olacağım demeli...

çünkü "ne olacağım demeli" de bir tek "me" var daha kolay söyleniyor...
deniz seki olmasaydı, olmayacak adamdır..
ciddi bir klarnet yeteneği vardır ancak deniz sekiyle olan birlikteliği bunun artık iplenmemesine neden olmuştur..
acayip yakışıklı ve çekici bulduğum adam.
sesi de on numara.
baya baya olmuş bu.
dinlenesidir. başka söze de gerek yoktur.
güncel Önemli Başlıklar