bugün

(bkz: alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste)
(bkz: nazire den deniz e gelsin)
(bkz: #4802914)
düşene bir tekme de ben vurayım tarzinda sonlanan şöhret aşkı.
(bkz: magazin forever)
--spoiler--
Deniz Seki ile birlikte olan Hüsnü Şenlendirici, eşi Nazire Hanım'dan boşanmak için açtığı davada büyük bir şok yaşadı. Eşinden ayrılmak istemeyen Nazire Şenlendirici, ünlü müzisyenden rekor bir tazminat istedi. 1 milyon YTL maddi, 1 milyon YTL de manevi tazminat isteyen Şenlendirici ayrıca ayda 12 bin YTL de nafaka talep etti. Nazire Hanım, 'Ben boşanmayı kafama koymadım. Boşanmak istemediğimi herkes biliyor. Bu durumu Hüsnü de biliyor. Kısacası para da benim, Hüsnü de benim' diye konuştu. Gözünün parada olmadığını da söyleyen Nazire Şenlendirici, 'Bu rakamları gazeteye avukat vermiş. Benim parada pulda gözüm yok. Para zaten bende. Ne zaman boşanacağımız kesinleşir, o zaman para önemli olur' dedi. Hüsnü Şenlendirici ise ABD'de olduğu için konuyla ilgili bir yorum yapamadı.
--spoiler--

http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=81811,8

hemen hemen bir senedir bu konuyla ile ilgili haberler yüzünden beynimiz tarumar oluyor. televizyonda, gazatede hatta ve hatta nahaber bultenlerinde bu konudan dolayi bu isimlerden nefretlik geldi. zaten toplumsal cinnette getirmeye meyilli toplumda ne bakiyorsun ulan dan cikan kavgalari tetiklemesine vesile olan bu tip konular artik kabak tadi verdi. aslinda bu işin turkiyedeki duayeni olan kenan ercetingöz ve aykut işiklar'i erkut abiye vereceksin cezasini verecek. nedir bu arkadaş bu .....'lerin kepazeliklerini inciğine boncuguna kadar ortaya cikarma derdi? nedir bu gecekondu zihniyetinin karşimiza cikmasi, nedir bu allahin aşkina? hay cebine koyayim ben bunlarin be! bu eylemi yapanlarin bir sucu yok, bu haberi yazan kerestenin ve onu yayinlayanin sucu var, yahu memlekette baska konumu yok? üsenme ajda ile enrico macias arasindaki sahnede düet yaparken çakan kivilcimlardan bahset arkadaş. yok vazgectim böylede cikolata renkli yavsaklik dalgalari yayan sezen cumhur önal tadi olur, şimdi.
güncel Önemli Başlıklar