bugün

harika bir düettir. beni çok ama çok etkiler. dinlenilesidir. candır.
Nükleer silahlardan bile daha tehlikelidir.
--spoiler--
sen bana geç kaldın, ben sana erken.
tutuşsun gün, yansın geceler;
vaktimiz varken...
--spoiler--
'birsen tezer keşke benim annem olsa' dedirten düettir.

çok seviyoruz, müptelasıyız, günde 5 posta dinliyoruz.
https://www.youtube.com/watch?v=RJL79SHQid8
Birsen Tezer'in o dinlendiren muhteşem ses tınısıyla defalarca dinlenilesidir. sözleri insanı kendinden ayrıca geçirir ve şöyledir:

Bugün dağların dumanı aralandı, hoş geldin
Ah ışıklar içinde kaldım, yandım efendim

Sen bana yangın ol efendim, ben sana rüzgar
Tutuşsun gün, yansın geceler, zamanımız dar

Sen bana geç geldin, ben sana erken
Tutuşsun gün, yansın geceler, vaktimiz varken

Bugün günlerden güzellik, sefa geldin, hoş geldin
Ah bu yağmur yalnızlığımmış, dindim efendim

Sen bana yangın ol efendim, ben sana rüzgar
Tutuşsun gün, yansın geceler, zamanımız dar

Sen bana geç kaldın, ben sana erken
Soyunsun gün, sarsın geceler, vaktimiz varken.
Sen bana geç kaldın ben sana erken denilen yerinde aklıma ne yazık ki hiç kimsenin gelmediği bana yalnızlığımı hatırlatan harika bir düettir.
sevdiğim insana sevdirdiğim şarkı. sonra sevdiğim benden gitti. şarkı onda kaldı.
bu başlığı görmemle sözlük yazarlarımızın kaliteli insanlar olduğuna kesin kanaat getirdim. bu şarkı dinlenmeli, dinletilmeli. ellden ele dolaştıralım.

https://www.youtube.com/watch?v=w3MMbvh-vmE
güzel bir ikili olmuslardır elbette ancak Hüsnü Arkan daha samimi geliyor. ayrica nereye ucar turnalar sarkisi da siddetle önerilir.
aşıkken iyi gider.
Sek demli çayla iyi giden şarkı. Efkarlandırır.
Al işte başlığı çıkarmışsınız yukarıya. Sonra neden tesadüflere inanıyorum. Yahu her yerde karşıma eski sevgili işaretleri çıkıyor. De li re ce ğim

Edit: mükemmeldir bu şarkı.ilk söylediğimde en çok beğendiği yeri de "tutuşsun gün yansın geceler zamanımız dar" olmuştu.

Ayrıca öyle koray avcı'dan falan dinlemeyin hoşgeldin'i.
niyeyse aklıma çocukluğumun kış akşamüstülerını getiren düettir. ama kar veya fırtınanın olduğu akşamlar değil. güneşin tam batarken kıpkırmızı olduğu vakitlerde.
Yerini bende "öyle bir rüya" düetine bırakmıştır. Yenilik iyidir.
hoşgeldini çoğunlukla ilk koray avcıdan dinleyenler birsen tezerin yorumunu beğenmemektedirler. kulaklarında sıkıntı vardır, müzik zevkleri oluşamamıştır.
bana hissettiren parçadır. birde birsen tezer den delikanlı parçası vardır ki kesinlikle dinlemelisiniz.
güncel Önemli Başlıklar