bugün

Kürttür.
"...birkaç mehmet'i şehit etti diye her gün pkk'nın türkiye'nin gündemini oluşturmasına müsaade etmemeliyiz..." demiş. bir insanın ölmesi kendisi için hiç önemli değil belli ki. son gafı rezaletten başka bir şey değil.
"Her gün birkaç Mehmet'i şehit etti diye PKK'nın gündeme oturmasına müsaade etmemeliyiz" diyebilen şahıs...

neyin kafasını yaşıyo bunlar anlamıyorum ki, rezillik üstüne rezillik...

https://www.facebook.com/photo.php?v=194223910708648
kısaca "ben adam falan değilim beni kaale almayın" demiş olan kişidir. aksi takdirde böyle bir beyanda bulunmadan önce kırk kere düşünmüş olması gerekirdi.
hadi bu böyle bir insan ortada gayet, herşey apaçık.
yazık yahu gerçekten yazık.
Umarım bir gün kendi mehmedi de öbür dünyayı boylar da o zaman aslında ne dediğinin farkına varır dediğim figüran.

Evet bu AKP takımının sizi insanlıktan çıkarma yetisi vardır, kendilerine benzetirler eninde sonunda.
verdiği demeç sonrası "o birkaç memet'ten biri senin oğlun olsaydı ne yapacaktın? pkk'lıları karargahlarında sıraya dizdirip, oğlanın kankalarına teşhis mi ettirecektin?" şeklinde düşünmemize neden olan, o memetler'in anaları, babalarının oylarını alıp, bu şekilde açıklamalar yapan iktidar partisine mensup siyasetçidir.
"gerekli olursa tabii ki meclis toplanır ama pkk bomba patlattı diye, bir yeri bastı diye, birkaç mehmet'i şehit etti diye türkiye'nin gündemini oluşturmasına müsaade etmemeliyiz, bizim hassasiyetimiz budur"
h.çelik

tayyip diyor ya ''şehit kanından nemalanan siyasi partiler var'' diye galiba orada öz eleştiri yapıyor da kimse farkında değil. yoksa gündem şehitler olunca olayı böyle basite indirgemenin başka bir açıklaması olamaz.
ota boka meclis toplantısı yapıp, şehit sayısından tatmin olmadığı için meclisi toplayamacağını söyleyen ve buna katılan pezevenkleri görün işte aklınız başınıza gelsin artık! o değil de insanın bir kaç millet vekili (!) için meclisi yakası geliyo!
an itibari ile tüm tepkilerimin odak noktasıdır. tabii o sadece bir sembol ampül gibi. tepkilerimi şekillendirmek sizin hayal gücünüze kalmış.
yaşım 30... şimdilik iktidardasınız, gücünüz var korumalarınız var...

bir gün bu güçten korumalardan muaf kalacaksınız biliyoruz siz ve sizin gibiler de biliyordur... ben teröre çanak tutan, ülkeyi bu hale getiren, teröristleri, yarı terörist sizin gibi siyasetçileri hiç unutmayacağım sayın çelik...

yalnız değilim, başkaları da unutmayacaktır emin olun sayın bakan... sadece sabrediyorum... ama bir gün gelecek, sizin de o işbirliği içinde olduğunuz emperyalist köpeklerin de, teröristlerin de, ayrılıkçı kürt milliyetçilerinin de hesabı görülecek!
son gafı ile birlikte ya istifa etmesi, ya da görevden alınması gereken hükümet sözcüsü. meclis toplanır ya da toplanmaz. bu önemli değil. önemli olan hükümetin resmi sözcüsü tarafından, şehit olan askerlerimizin küçük görülmesidir. bu affedilemez. milletin vicdanı kanamıştır.
utanmasa şehitlere kelle diyecektir bir üstü gibi.

o laflar boy boy. gerisini sen söyle hüseyin kovboy.
bu terbiyesiz ve seviyesiz adama daha fazla oy versinler değerli vatandaşlarımız.

bu ne rezillik, ne küstahlıktır arkadaş. sonra da kameraların karşısına geçip, "myanmar'a neden gittiğimizi anlayamayan zavallılar var" diyerek demagoji yapıyorlar. ulan biz size myanmar'a neden ağlıyorsunuz diye sormadık, aynı şekilde şehitlerimize neden ağlamıyorsunuz" diye sorduk.

bu kadar rezilliklerine rağmen, bunların seçmenlerine de yazıklar olsun. hala alkış tutuyorlar. bizzat kapınızı çalıp ağzınıza sıçtıkları zaman mı tepki vereceksiniz?
gün geçmiyor ki bir akp'li vekil daha gaf yapmasın. bu zatı muhterem de feci derecede saçma konuşmuştur. leyla ile mecnunun ismail abisinden geliyor; "senin ağzından çıkanla kulağının duyduğunun birbirini tuttuğunu ne zaman görücem ben ya?"
(bkz: hüseyin çelik istifa)
pkk nın amacının gündem oluşturmak ve gündemde kalmak olduğunu düşündüğümüzde haklı bir tespittir. fakat üslup ta sıkıntı var tabi...
akp seçmeninin hakettiği milletvekili.
benim değil.
milletvekili maaş zamları ile ilgili meclis toplanabiliyorken, "birkaç mehmet şehit oldu diye meclisi toplamayız" diyebilen vekil.
derhal istifa etmesini beklediğimiz kişidir. bu sözü bırak bakanı bir insan söyleyemez.

''Ama PKK bomba patlattı diye, bir yeri bastı diye, birkaç Mehmet'i şehit etti diye, her gün PKK'nın Türkiye'nin gündemini oluşturmasına müsaade etmemeliyiz.''
keşke pkk hüzeyin aygün yerine seni kaçırsaymış denilen şahıs.

o zaman bakalım pkk birkaç hüseyin kaçırdı diye tbmm yi toplayamayız diyebilecekmiydin.
pkk'lı köpek sabahattin çelik'in amca oğlu...

zaten bizim askerimize saygı beklemiyoruz kendisinden. gitsin kendi teröristine saygı göstersin.
görsel
dilinin kemiği kaçmış insan. nereye kaçtığını söyleyemem format kızıyor.
pkk tarafından kaçırılması gerektir.
(bkz: üç beş mehmet öldü diye meclis mi toplanır)
güncel Önemli Başlıklar