bugün

Her ikisi de, kemalizme ve türk devrimine ihanet eden vatan hainleridir evet efendim.
Kemalizm hümanizm'dir efendim.
Atsız'a hakaret niteliğindeki versus.

Atsız gibi bir üstadın yanına bir vatan haini teröristin adını yazmakta neyin nesi?
Hüseyin Nihal atsız mustafa Kemal paşayı seven türkçü bir bireydir.

ihanet etmesi söz konusu değildir. Hatta atsız makaleleri ile yönüne ışık tutan bireyler Atatürk sevgisini şüphesiz ondan almışlardır.

Lakin ibrahim kaypakkaya gibi bir teröristle, soyunun üstünlüğünü savunan atsız gibi karakterli insanları bir tutmanın tanımını yapamıyorum.
Hepsi de boş zatlardır evet efendim gerçek olan budur. Tabi tabi ya kemalist ilkelere hakaret et sonra ibrahim kaypakka'yla yan yana nasıl gelirim de!
ibrahim kalpakkaya sol ile kemalizmin ayrılığından bahsetti sadece, tkpyi kurdu kendi çapında doğru sözler söyledi. o zamanın milliyetçi solcularının başında perinçek gibi bir şerefsiz vardı tabi bununda etkisi var. ama ibrahim kalkakkaya ne deniz gezmiş ne de mahir çayan vatan haini değildi vatanlarına aşık insanlardı vatanları için türlü cefalar çektiler. işkenceler gördüler asıldılar ayakları kesildi ve daha niceleri. hüseyin nihal atsız ne yaşadı 1.5 yıl hapis nedeni ırkçılık- turancılık bu kadar.