bugün

bütün spor haberlerinde flaş haber olarak geçilen traş haber. baki mercimek'in avrupada oynamak istemesi kadar komik bir istek.
(bkz: hüseyin cimşir sarıyer e göz kırptı)
(bkz: çok beklersin)
hüseyin'e katılmamanın elde olmadığı istektir. gitse de arayı kapatsaktır.
ah hüseyin ah ben neler neler istiyorum bir bilsen diyip geçiştirilesi istek.
(bkz: cem uzan la görüştüm haberler iyi)*
normal olan bir istektir. avrupa da oynayabilecek çok az futbolcumuz mevcuttur. bence gökhan zan,can arat volkan demirel , burak yılmaz , özgürcan özcan, caner erkin ve de beğenmediğimiz ümit özat ,tuncay şanlı ve hüseyin cimşir harici hiç kimse avrupa da oynayamaz ve başarılı olamaz. neden mi? fizik üstünlüğü..
yeterli bir sebeptir. top tekniği bazı oyuncularda önemli bazılarında değildir. herkesin sahada farklı görevleri vardır. önemli olan takım disiplinine bağlı kalmaktır. avrupa da ön libero çok önemli bir noktaya gelmiştir. dolayısıyla ihtiyaçtır. hüseyin in ve ümit in savunma anlayışları tecrübeleriyle birlikte çok gelişmiştir. ofansta onlardan katkı olursa extra olmaktadır. bu arada fiziksel olarak zayıf ta olsalar sabri sarıoğlu ,arda turan ve gökdeniz karadenizin de nihat kahveci örneğinde olduğu gibi çabukluklarıyla bu eksikliği kapatarak * başarılı olcakları aşikardır. konu başka lana girince başlığı değiştirmemiz gerekiyor o zaman,
(bkz: avrupa da oynayabilecek futbolcularımız)
cem uzanın başbakan olma isteğiyle aynıdır. ancak bir kaç vaat vermelidir ki saçmaladığı belli olsun...
lan sen anca horon oynarsın *avrupa'da.
Hüseyin'in avrupa'nın önde gelen klüplerine gönderdiği mesaj , istek. buna mukabil avrupa'nın devleri ardı ardına haber yollamaya başlamıştır trabzona.
(bkz: capello cimsir dedi)
(bkz: sir ferguson un cimsir ısrarı)
beşiktaş ve galatasaray deplasmanlarıyla sınırlı kalması muhtemel. gerçi milli takımda da oynuyordu, değil mi?
ben de neler istiym ama kimse vermiiiyyy.
gayet doğal bir istektir, keza keşanspor, uzunköprü belediyespor da avrupa takımlarıdır. ingiliz futboluna daha yatkındır kendisi bu sebepledir ki utanmasa frank lampard ile kıyaslayacaktır kendisini ancak kendisi bu ülkenin league one, league two veya conference liglerinde oynayabilir. kendisini tutan yoktur. yürü be hüseyin...
fatih akyel bile ispanya'da bir kaç maç oynamışsa herkesin isteyebileceğini gösteren istektir.
hayaller, hayatlar.

not: 15 sene sonra canlandırılan başlıktır.