bugün

hüseyin aygün adlı arkadaşın kurtuluş savaşını tanıklarıyla, belgeleriyle tekrar incelemesi gerektiğini gösteren açıklama. artık bu açıklamasıyla o da nobel alır.

https://twitter.com/Husey...status/289445844724375554
alkol kullanmıyorum. ama bu ve bunun gibi adamların milletvekili olduğu yerde ben klavye karşısında boş beleş yaşadığım için yakında beyoğlu sokaklarında elimde şarap şişesi ile sevgilileri taciz edip şarap parası dileneceğim. o kadar kahredip, o kadar içerliyorum. şu an bile flut alamayan ibrahim tatlıses gibi hissediyor, klavyeyi yumrukluyorum.

"hüseyin aygün" gibilerin milletvekili olduğu yerde ben çürüyorum ulaaan!! adam mıyım ulan ben?!
yeni chp'nin bir ürünü.
(bkz: tutsi kabilesini Türkler katletti)
Ya arkadaş katledilen millet bizden biliyor yuh artık.
twitterdan yazmış olduğu beyanattır. retweetleyenler de hep ismi TC ile başlayan güya milliyetçi ve ulusalcı cumhuriyet bekçileri. Abi akpliler koyunsa bunlar sığırdır. Bu memlekette laik insanlar kadar mal insan daha görmedim.
chp vekilliğinin artık imkansız halde olduğunu gören bir ibişin bdp'ye yaranma çabaları. çakma hümanist akp, bdp fikriyatındadır. yazıklar olsun onu partide tutan kılıçdaroğlu denen herife...
cehape örgütünün üyesi işte. yaptığı herşey provokasyon.
Halka hizmet için seçilmiş boş teneke bir adamın zırvalaması.
deneme yapmaktır biri tutar diye. amacının kendisi ile birlikte sikilmesi gerekir.
* denen güya milletin vekili olan bu adamın ilk haltyemesi değildir. Twitlerini okursaniz ne demek istediğimi anlarsiniz.
Chp ni artık haçlı zihniyetinin kurduğu bir oluşum olduğunu açıkça ortaya koymuştur.şimdi anladınız mı gezi parkı eyleminin amacını?biz bu orospu çocuklarını ülkenin her yerinden kazımamız lazım.gelecek nesiller bu insanları tarihte kara bir leke olarak bilsin.
güncel Önemli Başlıklar