bugün

karakter yönünden her ne kadar sorunlu olsa da; işinde gerçekten usta, yetenekli bir kadındı.
Gençken müjde ar’la birlikte az günahımızı almamıştır.
Güzel bir kadındır gençliğinde.

Mala bağladım başlıklarda neyse.
Türk sinemasının 4 ünlü kadın sanatçısından birisi.
Lisedeyken bunun karaboğa diye filmi vardı herhalde baya ünlüydü. Hiç sevmem yeşilçamın yüz karası.
Derman filminde iyi oyunculuğuyla dikkat çeken kadın.
Hep sinsi bir kadın olarak gelmiştir gözüme.
hiç sevmem değişik eserekli bir ağlama tipi var cinli gibi yengeç gibi koşardı vücudun sagı sağ omuz sağ ayak önde değişik bir kadın.

(#43347923)
yıllar önce de sevmezmişim
--spoiler--
ben de bu kadının niçin akp'ye destek verdiğini anlayamıyorum, anlamlandırmıyorum. düşünüyorum
--spoiler--

iflas eden turizmci damadını kurtarmak uğruna, m.türel döneminde antalya belediyesi'ndeki sahil şeridinin fahiş fiyatlarla yenilenmesi yolsuzluğuna adı karışmıştır.

https://www.gazeteduvar.c...ulya-kocyigitin-damadinda
çapulcuların sosyal medyada linç ettiği, türk sinemasının büyük sanatçısı.

görsel
cehapeye yanlamadığı için hadi linç edelim oyuncusudur. bunların zihniyetin fikir özgürlüğü bu kadar işte. sorsan herkesi kucaklıyorlar.
bitti , kendini bitirdi. şu anda susuz yaz'ın hülyası yok artık.
Ne boş bir kadınsın sen!

Cumhuriyet kadınıyım sanıyor bir de….

Ne verdin ki sen bu cumhuriyete?

Yıkmaya çalışanlarla beraber yürüdüğünü tarih yazdı.

Bi de fatma girik’in cenazesine siyaset karıştırıyor.
osman'la çektiği film efsanedir.
Sanatına lafım yok ama filiz akın' dan beklerdim, hülya koçyiğit' ten beklemezdim. Maalesef iktidar yalakası olmuştur.
sanatını zirvelerde icra eden yeşilçam kişisi. osmanla olan meşhur sahnenin hafızalarda kazındığını belirtmeden geçemem. abla da rolünün hakkını vermiştir.
ak parti yeşilçam şube başkanı. getirisi trtde program yapmaya başladı teyzemiz. şahsen hiç sevmiyorum bu teyzeyi. itici.
trt ye kapağı atmış ve sefansını sürmektedir. yaptığı program başına ne kadar ücret aldığı merak konusudur. yapmaciklik ustası olmasına karşın iyi bir aktrist olamamıştır hiç bir zaman. her filminde yüzüne yapışıp kalmış belli bir ifadeyle boy gösterip durmuştur.
orijinal kezban'dır.
Hiçbir zaman sevemedim.

Hep yüzünde bir samimiyetsizlik vardı.

Hakkaten insanın yüzü de kimliğine yansıyor yani...
yesilcamin en sevimsiz en itici kadinidir benim icin.

dublajdan mi yoksa kendi dogal aglamasi mi bilmiyorum bu kadin aglarken fıtlar.fıt fıt ses cikarir.

genelde hasta rollerini iyi kivirir.cunku o soluk beniz ve ten rengiyle dogal hali zaten tuberkulozlu gibidir.

yoluk sacli miyminti kadin.o kosarken yengec gibi saga dogru kacmasi da bonus bir itici.
saygı- sevgi alacağımız olan artiz.
Bizim çoçukluğumuzdaki Hülya gitti yerine Demet Akalın virali birisi geldi, yazık.
akil insandı bir zamanlar. akılları fazla geldi herhalde.
görsel