bugün

bu ikili arasında 7 fark bulabilene mutfak robotu hediye edeceğim.
sadece türkiyenin değil dünyanın gelmiş geçmiş gelecek en güzel iki kadınıdır. net.
seda sayanı da ekle. sonra bunlara "çok yağlı bir konser işi var toplaşın" de. uçağa bindir büyük okyanusun tam ortasındaki bir adaya götür bırak. ülkede 1 kişi bile nerede bunlar diye sormaz.
Sibel can güzel bir kadın, hanımefendi her şeyden önce. Kibar, oturmasını kalkmasını bilen. Ayrıca hem oyunculuğu hem de şarkıcılığı çok iyi. Ama hülya avşar öyle değil, çoğu şeyde yeteneksiz. Çokta şımarık hareketleri.
Sibel Can oldum olası ev hanımı teyze. Ama hülya Avşar mahallenin gülü.

Bu arada Mirkelam'ın yeni kaseti çıkmış.
oyum sibele.
bir vs, sibel can daha kaliteli, daha hanım bir kadındır.
Sibel can'ın güzelliğini kalitesini geçiyorum en azından piyasada olmayı hakeden müzik kariyeri ve sesi var. Peki seda sayan ve hülya avşar? Bu ikisi ibrahim tatlısesin ve sonrasında binimum insanların piyasada tutma çabasıyla tutundular. Vasıfsız insanlar oldukları halde herşeyin içinde ve her zaman saygı bekleyen egoları var.

Bence bu versus olmamış. Amaçsız bir insanı müzik sektöründe başarılı olmuş biriyle kıyaslamak yanlış. Kıyaslayacaksanız seda sayan ile hülya avşarı kıyaslayın.
Bir dönem milyonlarca doğmamış çocuğun katiliydi bu ikili.
bundan 20 yil once falan annem terasta hamur kizartirdi arkadaslariyla, gelen arkadaslarinin hepsi sibel can gibiydi. guzel tenli ama iri. o yuzden sibel cana hic bu gozle bakamiyorum. ama hulya avsar bence hala guzel bir kadin. son bosalmanizin uzerinden gecen zamanla dogru orantili da bi seksiligi var bence hala.

Farkindaysaniz muzik kiyasi yapmadim. Cunku hepsi sikko.
(bkz: 1986)
babama göre sibel can'dır.
Hızlı geçen Bir devrin anatomisi. ismi iki kadın özeti.