bugün

bir son verin artık bu kürt ayrımına. bu nasıl bir tutum, bu nasıl bir hükümet politikası? eşitlik istiyoruz, demokrasi istiyoruz demesin kimse sonra. kürtleri mutlu edeceğiz diye devletin verdiği tavizler yetti artık. neymiş efendim andımızdaki "türk'üm" ibaresi dokunuyormuş efendilere. çocuklarını ana dilde eğitmek istiyorlarmış. türkiye'de senin gibi bir çok azınlık var efendi hepsine birden ana dilde eğitim verelim sonra da devletin tapusunu verelim size he? " ulan ben kendi ülkemdeki üniversitede okumak için bile ingilizce öğreniyorum lan o ne olacak??? " Ben kendi ülkemde elin ingiliz hocalarının aşağılamalarına katlanıyorum!!! dünyanın en büyük şerefsizi çöplüğüne telefon hattı istiyormuş, neymiş efendim telefon görüşmesiyle kürt sorununu çözecekmiş. devlet bir "itin" lafına bakıyorsa, bir şerefsizin sözüne kaldıysa bu iş tavizler suistimal edilmiştir demektir. aldınız alacağınızı kapatın artık çenenizi. sizin bir defa tarihinizde yok ulan devlet kurup yönetmişliğiniz, bunu ben değil o çok güvendiğiniz barzani iti sözlüyor. bu ülkeden kaç tane azınlık geçti tarih yazar ama hiç biri sizin yaptığınız şerefsizliği yapmadı. bugün de sizn için bir şeyler yapılmakta çok şeyler hem de ve artık bunlar bana çok gelmekte. benim geleceğimden biraz daha fazla yontulup sizin önünüze atılmakta. bunun hakkını ver haddini bil, yoksa tarihler yazan şanlı osmanlı tokadı yakındır unutma!!!
hadi selametle...
(bkz: kendini üstün ırk sanan türkler)
(bkz: ybsgçk)
güncel Önemli Başlıklar