bugün

Ben seni suçluyorum. Oy verip bu hallere getirdiğin için ülkeyi. Oldu mu.
evet.
milli takım otobüs şöförüdür asıl suçlu.
onun yapacağı işin yanına koyayım ben.
başka bir parti olsaydı...... Kimse bilemez ne olurdu başka bir parti olsaydı.....Ama bir şeyi biliyoruz ki, oda başa bir parti yok. 14 yıldır bu parti vAR...... ve bu ülkede olan herşeyden o sorumlu.... ben kimseyi andaval olarak isimlendirmeyeceğim. sadece tekrar bir düşün diyeceğim...
hadi lan g*t kılı. ülkenin amk. neredeyse tecavüz yasasını geçirecekti .suçlu işte basbaya suçlu teröristle kolkola halen savaşmaya devam ediyor. öso da teröristtir. onlarda bir gün canlı bomba olarak ülkeye saldıracak. bu kadar kör ve bağnaz çomar olmanın anlamı yok.
Bunun hükümete dusman olmakla ya da ne bileyim CHP li AKP li MHP li olmakla ilgisi yok. Su anki ülkenin idaresi hükümetin elinde. Gerek bakanlıklar gerek milletvekili çoğunluğu gerek mit hükümetin elinde. Burada hükumeti suçlayacağım Tabiki. Onları da suçluyorum pkk cenazesine giden Kılıçdaroğlu nu da suçluyorum bunların sempatizanı olanları da suçluyorum hatta seni de suçluyorum. Su durumda bile at gözlükleri taktığın icin seni de suçluyorum. Sen de suçlusun.
sadece hükümeti değil ona oy veren andavalı da suçlayanlar var.
birader, ülke an itibariyle size tehammül sınırının üstündedir. bence sen bi git, milletin ayarlarıyla oynama.
14 yıldır bu ülkeyi yöneten parti iyi kötü herşeyden sorumludur. Köprüler ,tüneller açılırken hükümeti övmeyi biliyorsun ama kötü birşey olunca bizim suç değil. Bu ülkede uyuyan güzel MiT'den , kevgire dönmüş sınırlardan, barış sürecinde yapılan bomba stoklarından kim sorumlu?
vallahi ben 81 liyim. istanbul'da şu son bi kaç seneye kadar kendimi bu kadar güvensiz hissetmemiştim. 90 lı yıllarda terör denen şeyin bölgesi belli idi.
90'Ları bilmemekle suçlanan bir zat.

Bakın rkdşlr akp rejiminden önce türkiye'de 12 defa pkk, 2 defa dhkp-c canlı bomba eylemi yaptı. Bunlarda 39 şehidimiz var.

Akp rejimi altındaki sırf son 11 ayda canlı bombalar 1000 insanımızı şehit ettiler. 90'lardan dem vuran kahpe çocuğu anadolu çomarına sesleniyorum: sen doksanları biliyor musun piç kurusu ?