bugün

özellikle zindanda geçen sahneleri ve zindandaki elemanlar (mahkum, gardiyan, komutan vs) dizinin unutulmazları arasındadır.
Hz yusuf un babası hz yakup ile karşılaştığı ve sarıldığı sahnesi tarihin gördüğü en dramatik sahnedir.

Hz Yakub aslan gibi bir adam uzun boylu heybetli sakalları bembeyaz ama hala güçlü. Yusuf genç allah ın verdiği güzellik dillere destan. Güçlü ve Yusuf sultanı. Birbirlerini gördüklerinde hz Yakub u devesinden kendini yere bıraktıran, babasını görünce hz yusuf u devesinden kendini yere bıraktıran sevgi gücü eşsiz.

Ben bir Yakub idim ilahisi var youtube da bu sahneyi içeren videosu var. izleyin derim. Hiçbir aşk filmi bu kadar duygusal bir sahne içermedi bu güne kadar.
Mostafa zamani nin basrolunu oynadigi guzel dizi.
Bu 10. izleyişim hatta 15. izleyişim bile olabilir. Ama yine de hep aynı tadı veren en başarılı diziler arasında yer alması gereken dizi.
Kanal 7'nin reklam konusundaki açgözlülüğü sebebiyle ısdırapla izlenen güzel dizi.
her sene kanal 7 ve samanyolu gibi kanallarda izlenendir *
Kendi adımdan daha iyi bildiğim dizi. Her ramazan izlenir.
paralellerin hastası olduğu dizidir. niye ki içeri atılan komplocularıyla paralellik kuruyorlar...
dunyanin en kaliteli musluman dizilerinden ilk uce girer emin olun. bu diziyi herkese tavsiye ederim. ozellikle bazi sahneleri sahsimi huzunlendirip gozyaslarina bogmustur... bunlardan hz.yusufun kardesi bunyamine sarildigi ve hz. yakupla ilk karsilastigi andir.. 2012 yilinda cikmis ve cekimleri iki yil surmus harikulade dizidir. yobaz ya da aktroll degilim ama bu dizi Hz. Omerle birlikte favorilerim arasinda.
yakışıklılığı dillere destan hz. Yusuf bu muymuş * diye isyan ettiren dizimtrak.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.