1. 1.
  devrimde devrilememiş fakat evrime uğramış inanıştır. şöyle ki: hz Muhammet(sav) putperestlerin putlarını kırınca elleri bomboş kalan kafirler neye inanacağını bilemez emziği alınmış bebe gibi günümüz ateizmini oluşturur...

  neymiş sistem: sıfır hacim sonsuz kütle. bi de aklı savunuyolar. felsefeye bak çay demle: o kadar küçük ki "yok" o kadar yoğun ki "sonsuz" dostum sen allah(cc)'ı tarif ediyosun. hep madde vardı hep madde olucak ezeli ve ebedidir diyosun herşey ondandır diyosun e bu allah(cc) işte.

  edit: dostum bunu okuyorsan ve bir ateistsen eksileyebildiğin kadar eksile ! fakat önce bi oku önce bi anla... gördüğün gibi ben seni anladım ve ne ise düşüncem belirttim. ha bi de şu var kurandaki* ayetleri inkar eden insan bu yazdıklarımı ne kadar düşünür kayle alır o ayrı. ama sen yine de bi düşün bi tart. benim de içim rahat olsun.
  3 -4 ... chankirili
 2. 2.
  geçenlerde bir ayeti okurken gördüm ki taa o zaman ki putperestlerde gelen ayetlere gülmüş ve mantıklı bulmamışlar. günümüzde ateistlerde aynıdır.

  putperesetler in çogu islama geçmediği için öldürülmüş digerleriyse müslüman olmuşlardır. umarım bu ateistlerinde başına gelmez.
  1 -4 ... scurtel
 3. 3.
  (bkz: ve insan görmediğine inandı)
  hz muhammet zamanı putperestlik günümüz ateizm
  1 ... testral