1. 1.
  En hayırlısıdır. Yetti gari olum bıktık. Size ne. Biz allaha şükür atatürke teşekkür edenlerdeniz. ikisine de yapılan hakaret namusumuza yapılmış demektir.
  16 -2 ... noxci
 2. 2.
  bu ülke vatandaşları peygamber ve lider karşılaştırması yapmayı bırakmadıkça gerçekleşmeyecek olaydır.
  ... romantikveokuz
 3. 3.
  doğru önermedir. artık bu tartışmaları bırakıp bir bilim ortamı kurmalıyız. gerekli konuları konuşmalıyız. sonra neden bilimde geriyiz? e bu yüzden.
  4 ... maskeli imam
 4. 4.
  türkiye gibi tüm duyguları fikirleri uçlarda yaşayan halkların olduğu bir yerde zor ayrıca bunları kullanıp rant da elde ediliyor. (bkz: siyaset)
  1 ... julio baptista
 5. 5.
  genel olan nasılsa onun bir parçasını zihninizde barındırmak ve bu doğrultuda fikir beyan etmek çok normal ama sözlük yazarları olarak, yazar olmayanlar tarafından da takip edilen bu platformda sahip olmamız gereken en büyük erdemin saygılı olmak olduğunun farkına varmamız gerekmektedir.

  aksine o kadar saygısız ve kutuplaşmış tavırlar içerisindeyiz ki, birebir direkt olarak hiç bir bağlantısı olmayan bu iki figürü mıknatısın iki farklı ucundalarmış gibi zıtlaştırıyoruz. bunu gören bazı veletlerin de, doğru bi bok yediklerini zannedip salyalarını daha da çok akıtıp kudurmalarına sebep oluyoruz, sol frame sıçtığım boktan daha pis oluyor, sonra da "neden bu sözlük böyle oldu" diye hayıflanıyoruz.

  doğru dürüst konuşabildiğiniz sürece her ikisinin de temsil ettiği şeyler tartışılmaz değildir ama şu adamları rahat bırakın artık, biraz da kendinize yakışanı yapın, insan gibi davranın..
  2 -1 ... intensivecare