bugün

bazı rivayetlere göre 70 kadınla beraber olduğu söylenmektedir.
ışid'i anlamak için kendisine bakmanız yeterlidir.

anlamıyor musunuz?
(bkz: beni kureyza)
(bkz: beni kureyza katliamı)

yetmez lan yetmez!
küçük yaşta cinsel ilişkiye izin veren fetvaların kaynağını mı arıyorsunuz?
(bkz: ayşe bin ebu bekir)

ışid ve cariyelerini mi merak ediyorsunuz?
(bkz: safiye binti hüvey)

kız kardeşine tecavüz eden imamı, gelinine tecavüz eden insanları mı arıyorsunuz?
(bkz: zeyneb bint cahş)

zengin kadınlarla evlenen çıtır oğlanları mı arıyorsunuz?
(bkz: hatice bint hüveylid)

ulu sahabelerin kızlarını beceremesini geçiyorum bunlar bile islam'dan nefret etmek için yeterlidir.

boşuna dememişim zamanında; kur'an arabik kamasutra'dır, içinde uydurmalardan ve seks fetvalarından başka bir şeye denk gelemezsiniz
Adının bile ilk duyulduğu ve kayıtlarda yer alması bilimsel bulgulara göre ta 200 sene sonra olan insan.

Bir nevi şehir efsanesi.
Çok bilgili olduğu anlaşılan şahsiyet. Zira cahil birisi bir kitap yazıp o kadar kitleyi kontrol edemez.
Allahın bizler gibi bir kulu olmakla beraber şeçilmiş elçisidir.kendisi hakkında çok rivayet olmakla beraber çoğu asılsız veya değiştirilip bağzı kesimlerin çıkarı doğrultusunda uydurulmuştur.en basit örnek kuranda hiç bir ayette sevgilim diye geçmezken bağzı mealciler hristiyanlardanmı özendiler artık habibim diye meallerde yazmaktadırlar.kendisinin soyu allah tarafından verilmemesine karşı kızının soyundan geldiğini idda edip insanlara üstünlük taslamaktadırlar.
+ ümmetim gelmeden girmem.
yalnız serin hikaye.
Zamanının gandalf'ı.
(bkz: Süper man)
Ümmetinden olduğumuz peygamber efendimizdir.
Hesap gününde Allah ona şöyle diyecektir:
+ eeyy Muhammed hadi cennete gir!
Hz. Muhammed sav ise:
- vallahi ümmetim olmadan girmem.

Edit: ey Müslüman nasıl eksilenir bu?
Edit 2: hadislerde geçer!!!!!
1400 yıl önce pisliğe boka batan arap toplumunu adam etmiş ve kitleleri peşinden sürükleyen öğretileri hala bugün dillerde olan ve 3 dini de birleştirmiş inançlarda gruplaşan, ayrılığa düşen insanları tek bir çatı altında toplamış olan büyük devrimci bir liderdir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.