bugün

`sizin gibiler yüzünden dininden de soğuyacak bu millet. bu nasıl bir kıyaslamadır lan ayıp.
bunları yazanın müslüman olmadığını varsayıyorum.

edit: bkz butonlarında bi bokluk var, 4 defa düzeltmeme rağmen aynı.
haa bi de: koyu bir atatürk milliyetçisiyim, atatürk le rte yi kıyaslasanız güler geçerim, ama şu yaptığınızı babanız görse eve almaz o derece.
editto: dennishan uyarısıyla ayıktım ki, bu kadar uzun yazarsan bkz cort oluyormuş.
kıyaslamanın hakkaten suyunu çıkarmak. böyle kıyaslama mı olur lan!
hz. muhammed'in yanına vs ile konulacak isim vardır konulmayacak isim vardır. şirk gibi kıyaslamadır.
(bkz: birinci peygamber vs ikinci peygamber)
ikincisine dokunmak bile ibadet, hatta onu üzmek allah'ı üzmek.
şahsıma göre yanyana gelemeyecek 2 isimdir bunlar.
saygısızlığın göstergesidir.
biraz saygı, biraz...
hz. muhammed' in resmedilmiş bir hali yoktur. neden? çünkü insanlar allah' ı bırakıp kendisine taparlar diye korkmuştur. meryem oğlu isa' da olduğu gibi. işte böyle bir peygamberi, dini kendine kullandı diye suçluyorlar yazık.

hep safsata, hep asılsız iddia. ellerinde turan dursun dan başka bir klavuz yok yazık...

not: tanım yapmadım, gammazlarsın.
aptallığın sınırının olmadığını kanıtlayan başlıktır. her bokta saygıdan bahsedip aslında sıçılan bok kadar saygıyı hak etmeyen insanların konuştuğu konudur.
ikisi de amacına ulaşmak için allah'ı kullanmıştır.
ikisi de ateisttir.
ikisi de gercekleri dile getirme konusunda sikinti yasamistir.
ikisi de pedofil bir dinin yılmaz savunucularıdır.

islamı merak eden bir kişiye önce muhammed'ten, sonra tayyip'ten, son olarak da ışid'ten bahsedin. gerçek islam bunlardır.

edit medit: medine'ye varamadım, ben eksi oya doyamadım. az daha abanın eksiye müslümler ehehehe
Ne bos insanlarsiniz yaa dedirten baslik. Kiyaslama yaptginiz kisiye bak. Peygamberimizle rte kiyaslanabilir mi. Muslumanlari kiskandiginizi dusunuyorum artik. Surekli bi ugrasmalar felan. Madem bukadar seviyosunuz bizi gelin siz de bize katilin.
ikisi de dini(kutsallığı) özünde kullanmış şahıslardır. kötü veya iyi fark etmez. islam da tak diye gelmedi herhalde dünyaya. vahiy filan sembolik imgeler. muhammed biraz daha farklıdır ideolojik açıdan yeni bir kutsallık alanı yaratmıştır mevcut eski birikimleri kendi bünyesinde toplayarak... daha doğrusu güzel bir edebi eser ortaya çıkmıştır ölümü sonrasında da. tayyip erdoğan'ın böyle bir gayesi ve düsturu hiç olmamıştır. o sadece halihazırdaki mevcut din üstünden siyaset yapar ve hayatını ona göre yaşayarak sürdüren sıradan bir türkiye cumhuriyeti vatandaşıyken şimdi cumhurbaşkanı olmuştur. pratikte gene sıradan birisidir o ayrı. teoride önemli bir şahıstır tabi aynı muhammed gibi.
sucukçu muhasebecisini peygamber ile kıyaslayan, kıyaslamak ne kelime, üstün gören bizzat en sevdiği adamı efkan ala olduğu halde ("peygamberimiz gururlanmıştı ama biz gururlanmadık" sözünü hatırlayın) kimilerinin ateistlere yüklenmesine sebep olan kıyaslamadır.

yahu siz önce kendi içinizdeki münafık haramilere bakın, ondan sonra ateistlerle uğraşın. biz hiç değilse "müslümanız" diyerek kandırmıyoruz sizleri.
(bkz: epilepsi)
arada bir fark var. Hz.Muhammed (S.A.V.) sadece Allah'ın kulu ve elçisiydi ve Allah'a tapıyor biz müslümanlar. Ama bazısı "Recep Tayyip Erdoğan" Allah yolunun bekçisir , onu sevmemek Allah'ı sevmemek tarzında yaklaşımlar garip.
bunu yazan düsünen tasavvur eden kafa anca kemalist kafadır.
Hz.Muhammed(sav) i bu dünyadaki kimseyle karsılastıramaz kıyaslayamazsınız.aptallıgın ahmaklıgın serefsizligin anlamı yok.
ha pardon siz müslüman değilsiniz;ama genede kişilerin inançlarına saygı duyma bir insani degerdir yoksa insanda değilmisiniz?
insan denen varlık; sınırlı, idrak kapasitesi kendi 'umwelt' i çerçevesinde işleyen bir organizma ancak kimileri ortaya çıkıp bundan bin yıllarca önce yaşamış kişiyi olağanüstü olarak niteleyebiliyor. sonra da kimseye tapmayacaksın diyor. bu ikilemi görünce daha bir anlıyorum insan denen zavallı primatın ne kadar komik durumlara düşebileceğini. görmeden bilmeden adam başka bir primata önem atfediyor hem de dokunulamaz seviyede. sonra da tekamülden, gelişmeden bahsediyor başka yerde. işte insan ikiyüzlülüğü ve önyargısı bu olsa gerek.
seçimleri kaybedenlerin nerden saldıracaklarını şaşırması durumu .

daha çooook kaybedeceksiniz çoooook .
Bu başlığı açanı Allah tan korkmaya davet ediyorum.
biri özde müslüman diğeri sözde müslüman.
akp liler için RTE'nin alacağı versustur.
rte'nin elini kolunu sallaya sallaya alacağı kapışmadır.
hz. Muhammed devlet adamlığı ve savaşa katılım bakımından hem Davud hem isa'dan yüksektedir her ikiside zorluk çekmiş peygamberlerdir. Ancak hz. Muhammed sav. Peygamberlerin en yücesidir. Ve tabiki recep Tayip'den de üstündür.